Nirvana Güzellik Merkezi

4.7
(16)

Nirvana Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Metro Karşısı, Atatürk Mh. Alemdağ Cd. No:140 Kat:3/7, Ümraniye – İstanbul

Telefon : (0216) 771 34 40

Nirvana Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Nirvana Güzellik Merkezi

Nirvana Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Metro Karşısı, Atatürk Mh. Alemdağ Cd. No:140 Kat:3/7, Ümraniye – İstanbul olan Nirvana Güzellik Merkezi, işletmesine (0216) 771 34 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nirvana Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nirvana Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nirvana Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nirvana Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nirvana Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nirvana Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nirvana Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nirvana Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nirvana Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Lazer epilasyon seanslarımdan çok memnun kaldım. Zor dökülen bir bölgede seansa girmeme rağmen 4üncü seansıma kadar hiç bir tüyüm kalmadı. Personellerden de çok memnunum çok ilgili ve samimiler. Teşekkürler Nirvana ????

  2. Profesyonel ekip ve ekipmanla, alanlarında başarılı olduklarını düşünüyorum. Tavsiye edermiyim, kesinlikle ederim…

  3. Oldukça ilgili ve dikkatli işlerinide gayet güzel yapıyorlar memnun kaldım

  4. Dolandırıcılar. Yorumlara asla aldanmayın kendileri yazmışlardır. Ümraniyede beceriksizlerin çalıştığı saçmalık. Sürekli bir bahane üretip seansınızı erteliyorlar memnun kalmadığınızda da almadığınız seansların parasını isteyip avukata vereceklerini söylüyorlar tipik merdiven altı yer.

Comments are closed.

Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇

4.2
(40)

Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şair Şevket Mahallesi . Atatürk Bulvarı Salihoğlu Apt.No:38, D:2, Haliliye – Şanlıurfa

Telefon : 0505 099 34 63

Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

NİRVANA GÜZELLİK MERKEZİ

Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ Şanlıurfa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şair Şevket Mahallesi . Atatürk Bulvarı Salihoğlu Apt.No:38, D:2, Haliliye – Şanlıurfa olan Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine 0505 099 34 63 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ni̇rvana Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Yaklasık 2 yıl önce lazer epilasyon için basvurdum ılk baslarda cok garantı konustular yaklasık 8 ay gıttım vr bekledıgım sonucu alamadıgımı farkettım ve bana 7 ay garantısi vermıslerdi sonrada herkeste aynı sonuc olmuyor sız dayanamadınız gıvı kustah cumleler kurdular verdıgım paranın hıcbır kurusunu helal etmıyorum kısaca asla memnun kalmadım ve asla da önermiyorum.!!!

  2. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için emek veren çalışanları ve hizmet kaliteleri var , her kes e tavsiye ederim .

  3. Tecrübeli elemanlar güler yüzlü hizmet 10/10

  4. Gayet güzeldi ilgi alaka çok iyi ben aldırma için gittim çok beyefendi kibar işlerini iyi yapiyorlar herkese tavsiye ederim

Comments are closed.