Nordic Skin Klinik Solna

4.6
(14)

Nordic Skin Klinik Solna adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eugeniavägen 18b, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-409 111 44

Nordic Skin Klinik Solna Yol Tarifi

Nordic Skin Klinik Solna

Nordic Skin Klinik Solna Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eugeniavägen 18b, Stockholm – Sweden olan Nordic Skin Klinik Solna, işletmesine 08-409 111 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nordic Skin Klinik Solna ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nordic Skin Klinik Solna yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nordic Skin Klinik Solna hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nordic Skin Klinik Solna ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nordic Skin Klinik Solna ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nordic Skin Klinik Solna için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nordic Skin Klinik Solna bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nordic Skin Klinik Solna sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nordic Skin Klinik Solna Yorumları

  1. En iyi Dr. Alex ile burun dolgusu tedavimde çok güzel ve doğal bir sonuç aldım. İnanılmaz derecede profesyonel bir tavrı var ve şırıngayla gerçekten sihir yapıyor. Geri kontrol ziyaretinde, ayrıca küçük bir dolgu maddesi rötuşu da teklif ettiler! Tedaviden inanılmaz derecede memnun ve bu kliniğe gitmenizi veya bu kliniğe geçmenizi şiddetle tavsiye ediyor!

  2. Bugün Alex ile tedavide olun, 1 ml dolgunun sonucundan çok memnun, bir müşteri olarak bana karşı ciddi ve özenli. Şiddetle tavsiye ederim!

  3. İnanılmaz derecede profesyonel ve süper iyi sonuçlar. Buraya giderken her zaman güvende hissedin. Şiddetle tavsiye ederim!

  4. Sonucumdan ve inanılmaz derecede iyi ve profesyonel kadrodan son derece memnunum!

  5. Çok profesyonel! Mükemmel sonuçlarla botoks yaptı, müşteri olarak dinliyor ve iyi tavsiye ve önerilerle geliyor. kesinlikle geri dönecek

Comments are closed.