Nova Polikliniği

3.5
(8)

Nova Polikliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cemalpaşa, Adana TR, Vali Yolu Cd. No:5, Seyhan – Adana

Telefon : (0322) 459 50 51

Nova Polikliniği Yol Tarifi

Nova Polikliniği Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cemalpaşa, Adana TR, Vali Yolu Cd. No:5, Seyhan – Adana olan Nova Polikliniği, işletmesine (0322) 459 50 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nova Polikliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nova Polikliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nova Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nova Polikliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nova Polikliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nova Polikliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nova Polikliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nova Polikliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nova Polikliniği Yorumları

  1. Hiç tavsiye etmiyorum. Benim iki kez lazer epilasyon halkımı yediler beni çok mağdur ettiler. Kişiye gore muamele ve haksız kazanç elde ediyorlar.pandemi nedeniyle bana yapamayacaklarını söyledikleri uygulamayi diğer bazı müşterilerine yaptıklarını öğrendim. Ve kesinlikle geri dönüş yapmıyorlar asla ilgilenmiyrolar. Paranızı boşuna harcamayin bu klinikte çok kötü

Bir cevap yazın