Nu Day Spa

4.7
(16)

Nu Day Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gökofis İş Merkezi No.20 12, İstanbul Cd., Eyüpsultan – İstanbul

Telefon : (0212) 322 23 71

Nu Day Spa Yol Tarifi

Nu day spa

Nu Day Spa İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gökofis İş Merkezi No.20 12, İstanbul Cd., Eyüpsultan – İstanbul olan Nu Day Spa, işletmesine (0212) 322 23 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nu Day Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nu Day Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nu Day Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nu Day Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nu Day Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nu Day Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nu Day Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nu Day Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nu Day Spa Yorumları

  1. Cok ilgili personel cok iyi butcelerle 5 yildizli bakim mutlaka tavdiye ederim

  2. Profesyonel bir ekip. 15 yıldır göktürkde başarının arkasında bu şahanr ekip var. Güleryüzlü , hijyen ve en son teknoloji ile Göktürk’ün 1 numarası …

  3. Güler yüzlü ve iyi bir ekibi var

  4. Özellikle ayaklarınız da tırnaklarınız da bir sıkıntı yaşıyorsanız önce Gülser hanım ile görüşmenizi öneririm . Kesinlikle tırnaklarınızı kaybetmeden bir çözüm bulabiliyor????????

  5. Podoloji bölümüne kontrol için gittim. Gülser hanım çok ilgilendi, bilgi verdi. Samimi ve alanında uzman biri. Çok sevdim bu bölümü.

Comments are closed.