Nutra System Polikliniği

4.9
(76)

Nutra System Polikliniği Alsancak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:9, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 465 25 25

Nutra System Polikliniği Alsancak Yol Tarifi

Nutra System Polikliniği Alsancak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:9, Konak – İzmir olan Nutra System Polikliniği Alsancak, işletmesine (0232) 465 25 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nutra System Polikliniği Alsancak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nutra System Polikliniği Alsancak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nutra System Polikliniği Alsancak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nutra System Polikliniği Alsancak ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nutra System Polikliniği Alsancak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nutra System Polikliniği Alsancak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nutra System Polikliniği Alsancak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nutra System Polikliniği Alsancak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nutra System Polikliniği Yorumları

  1. Nutra system alsancak şubesi ilgili personeli ve kaliteli hizmeti için çok teşekkür ediyorum. Arkadaşımın referansıyla gelme avantajım olmasına ragmen kendi gözlemlerim doğrultusunda bir güzellik merkezi değil de klinik olması, eğitimli ve uzman personeli 4. Seansımda %85 başarı elde etmelerini kutluyorum. Özellikle epilasyon uzmanı Aylin hanımın mükemmeliyetçiliği ve detaycılığı sayesinde alabileceğim en iyi hizmeti ve dostluğunu kazandığım için kendisine ayrıca çok çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum

  2. Nutra System Poliklinigi Alsancak Şubesi her anlamda memnun eden ve çok özenli bir yer ama Aylin Hanım burayı tamamlayan kişi????İlgisi,güleryüzü,detaycılığı,özeni sayesinde alabileceğim en iyi hizmeti aldım ve müşteri değil dost olarak artık hayatımda varolduğu icin kendisine ayrıca çok çok teşekkür ederim, herkese şiddetle tavsiye ediyorum

  3. NUTRA system polikliniğine lazer için gidiyorum tedavinin sonundayız,gayet başarılı uygulama ile kendinize özeninizi kısa ve kesin sonuç ile neticelendirebilirsiniz.bir bay olarak güvenle tavsiye ederim.kaliteli sistem cihazları ayrıca nazik işini bilen ve kibar uzmanları için de NUTRA SYSTEM e teşekkürler ????

  4. Samimi ve güler yüzlü çalışan kadrosu ile müthiş işler çıkaran bir ekip.
    Tek kelime ile mükemmel ????
    Önceki gittiğim yerlere nazaran kusursuz bir çalışma…
    Başarılarınız daim olsun ????

Bir cevap yazın