Nutra System Lazer Epilasyon

3.7
(19)

Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Süvari Caddesi No:33 D:K:1, D:1, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 067 20 15

Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama Yol Tarifi

Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Süvari Caddesi No:33 D:K:1, D:1, Bornova – İzmir olan Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama, işletmesine 0532 067 20 15 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nutra System Lazer Epilasyon & Zayıflama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nutra System Lazer Epilasyon Yorumları

  1. Merhaba, asla memnun kalmadım ilk başta çok hevesli bir şekilde başvuru yapmıştım dökülmelerim oldu daha sonrasında yavaşladı, personellerine bunu bildirdiğim zaman asla yardımcı olmadılar o an konuştular ve bitti, bütçemi boşuna harcadım, kesinlikle tavsiye etmiyorum, personelleri asla güler yüzlü değil müsaitlik durumunuzu asla önemsemiyorlar kendilerine göre hareket ediyorlar.

  2. 3 Yıl önce lazer epilasyon için 1 sene boyunca düzenli olarak gitmeme rahmen azalma olmadı kıl olmayan yerde kıl cıkmaya basladı. sahibinin yorumuda hormonlarınızdan diye bahane bulması hiç ilgili değiller hersey ödemeyi alana kadar suan gözle görülür düzeyde omuzlarımda kıllanma var tek sorumlusu nutra system

Bir yanıt yazın