Oscar Güzelli̇k Merkezi̇

3
(2)

Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Karabaş, İstiklal Cd. 174/301 D:kat:3 daire:4, İzmit – Kocaeli

Telefon : 0555 012 41 50

Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

OSCAR GÜZELLİK MERKEZİ

Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ Kocaeli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Karabaş, İstiklal Cd. 174/301 D:kat:3 daire:4, İzmit – Kocaeli olan Oscar Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine 0555 012 41 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Oscar Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Rezalet ! Müşteriye hiç kıymet verilmiyor insan bir sorar istediğiniz birşey varmı hepsi kendi kafasında. İşlemi yapan hanımefendi de ayrı bir havada gergin bir üslup. Tavsiye etmiyorum gelişmek için çok yol katetmeleri lazım

Comments are closed.