Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş

4.1
(35)

Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sinanpaşa, Ortabahçe Cd. No: 7 / 1 D:2-3, Beşiktaş – İstanbul

Telefon : (0212) 236 47 12

Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş Yol Tarifi

Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sinanpaşa, Ortabahçe Cd. No: 7 / 1 D:2-3, Beşiktaş – İstanbul olan Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş, işletmesine (0212) 236 47 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ota Güzellik Estetik Lazer Epilasyon Merkezi Beşiktaş Yorumları

  1. Merhaba bu isletmede sigara barakma seansina katildim parayi aldilar buz gibi bir oda dondum sonuc fiyasko 2 kere aradim destek istedim herseferinde sibel hanim cok yogun oldugunu ileri bi tarihe ancak dedi ben zaten o tarihe ya birakmis olurum yada baslarim

  2. Yaklaşık 6 ay önce burada lazer epilasyona başladım koltukaltı ve genital 120tl idi, ilk seansta ve sonrasında yapılan kontrolden çok memnun kalmıştım. bir süre ara vermek zorunda kaldım ve 3 ay sonra tekrar randevu almak için aradığımda yeni ücretin 250tl olduğunu söylediler. yine de değer diye düşünerek randevu aldım ve epilasyona gittim fakat bu sefer hiç memnun kalmadım. 2 hafta sonraya kontrol randevusu verdiler ve kontrole gittiğimde Kübra Hanım o kadar yalapşap yaptı ki hiçbir etkisini görmedim. Ayrıca fazlasıyla asık suratlı ve mesafeliler. İşlerini iyi yaptıktan sonra asık suratın ve fiyatın pek bir önemi yok ama bu özensizlik beni fazlasıyla rahatsız etti bir daha kesinlikle gitmem ve kimseye tavsiye etmem.

Bir cevap yazın