Özel Ankaralife Polikliniği

4.1
(98)

Özel Ankaralife Polikliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, Tuna Cd. 5/4, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 434 43 43

Özel Ankaralife Polikliniği Yol Tarifi

Özel Ankaralife Polikliniği Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, Tuna Cd. 5/4, Çankaya – Ankara olan Özel Ankaralife Polikliniği, işletmesine (0312) 434 43 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Ankaralife Polikliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Ankaralife Polikliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Ankaralife Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Ankaralife Polikliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Özel Ankaralife Polikliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Ankaralife Polikliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Ankaralife Polikliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Ankaralife Polikliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 98

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özel Ankaralife Polikliniği Yorumları

  1. 5 yıldızı sadece hijyene veriyorum orada en iyisi gulseren hanim yillardir sadece ona işlem yaptiriyorum orda başka birine yaptirdim 2 kere canimi çok acitti ve yaktı aksama kadar acisini cektim . Arti fiyatlar çok uçtu gulseren hanim olmasa gitmem en azindan işini iyi yapiyor ve daha fazlasini hak ediyor bence. Boyle bir donemde fiyatlarin artmasi çok kotu oldu aksine duşurmeleri gerekiyordu her ay giden ben 2 3 ayda bir gitmek zorunda kaliyorum ucretinden dolayi

  2. 6 seans sonucunda asla verim alamadığım, benim için para ve zaman kaybı olan bir deneyim. Üzerine düzenli müşteri olmama rağmen zamlandırma yapmaları da cabası oldu. Elimde bir tek keseledikçe düzeleceği iddia edilen batıklar kaldı.

  3. Saat 10 için yazıldığım randevuya doktor Fatma hanımın 20 dakika gecikmesini gördükten sonra benim zamanıma saygı ve özen göstermeyen birinin cildime özen göstereceği konusunda şüpheye düşerek ayrıldım. Zaman kaybettim. Ilerisi için hastalarınıza ve onların zamanlarına daha saygılı olacağınız temennisi ile.

  4. Yüzüm için ilk defa gittim tavsiye üzerine gittim. İlgi güzel ama seans çok kısa sürdü inşAllah sonuç alırım. Bakalım ilerleyen zamanda düşüncelerimi tekrar yazacağım. Ayrıca kurum çok temiz bu benim için çok önemliydi.

  5. Ben daha öncesinde farklı yerlerde lazer epilasyon yaptırmama rağmen hiç istediğim sonucu alamadım fakat ümmü hanımın tavsiye üzerine Ankara life ile tanıştım ve çalışan personelinden aldığım hizmetten gördüğüm ilgi ve alakadan öncelikle ümmü hanım başta olmak üzere tüm ekibe teşekürlerimi sunuyorum başarılarının devamını diliyorum:)

Bir cevap yazın