Özel Medinova Hastanesi

2.9
(241)

Özel Medinova Hastanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, DR.Serkan Özel Hastane Sitesi, Efeler Mahallesi,İzmir Bulvarı, KURNAZ Caddesi No:32, Efeler – Aydın

Telefon : (0256) 212 00 12

Özel Medinova Hastanesi Yol Tarifi

Özel Medinova Hastanesi Aydın ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, DR.Serkan Özel Hastane Sitesi, Efeler Mahallesi,İzmir Bulvarı, KURNAZ Caddesi No:32, Efeler – Aydın olan Özel Medinova Hastanesi, işletmesine (0256) 212 00 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Medinova Hastanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Medinova Hastanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Medinova Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Medinova Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Özel Medinova Hastanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Medinova Hastanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Medinova Hastanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Medinova Hastanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 241

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özel Medinova Hastanesi Yorumları

 1. Bugün hastanenize tansiyon şikayeti ile kardiyoloji polikliniğine geldim tek yaptıkları şey sürekli tahlile gönderip para almak çıkan sonuçlar hakkında Dr hiçbir şey söylemeden başka teste gönderiyor covid testi bile yaptırdılar eğer yapmazsanız sonuç hakkında bilgi vermiyor en son anjiyo dedi fakat anjiyo içinde kesin birşey demiyor yapalım eğer damarlarda tıkanıklık varsa açalım peki ya yoksa ozamanda bakmış oluruz diyor fiyatı karsilayamayiz deyince problem değil taburcu olduğunuzda eşiniz öder deyip geçiyor ( size bir yıldız bile çok)

 2. Bir daha asla gitmeyeceğim hastane… Empati ve ilgi bilgilendirme sıfır… Dr özgür Arısoy.. Sorularımıza aldığımız cevap fotokopi bir kağıt ve bröşür… Sözlü cevap istediğinizde dışarıda hasta bekliyor kısa tutun kağıtta yazıyor… Ultrason dahil toplam muayene 15 dk bile sürmedi.. Çok baştan savma bir muamele gördüm…

 3. Yaklaşık 1 ay önce annem kalp krizi geçirdi ve bu hastaneye sefk edildi. Anjiyo yapıldı ve 2 stend takıldı şu an hersey yolunda. Buraya kadar sorun yok fakat hastaneden çıktığımız an bir daha 2 kardiyoloji doktorumuz da ulaşamadık. Ne karşımızda soru sorabilcegimiz kimse var ne de bir şey gerektiğinde bizimle ilgilenecek kimse. Verilen numarayı arayıp not bırakıyorsunuz yada bir şey soruyorsunuz karşımızda kendini beğenmiş bir tavırla gerilen cevaplar gün içinde size geri dönüş yaparız diyip bir daha telefonları bile acmamalari. Doktorlarımızdan çok memnun kaldık fakat işleyen sistem, hasta eve çıktıktan sonra bir daha doktorlara ulaşamamak, geri dönüş alamamak çok kötü bir durum. Gerekli mercilere bu durumu yazicam para alana kadar olmamalı burası özel hastane aynı muameleyi inanın yoğunluktan dolayı devlet hastaneleri bile yapmıyor.

 4. 21.10.2021 tarihinde Bebeğimin ani başlayan burun akıntısı öksürük problemi üzerine randevu aldım. Randevuma tam vakti ile saat 14:15 de gitmiş olmama rağmen tam tamına 45 dakika bekletildim. Sebebi ise doktorun aynı anda hem poliklinik yapması hemde sezeryan doğumlarında yeni doğan bebeğin ilk müdahalesinde görevlendirilmesi. Bu yaşadığım ilk şok. Nasıl yani koskoca hastane bunun için ayrılmış başka bir doktor yok o an poliklinik yapan doktor şıp diye hastasını bırakacak alelacele yeni doğan bebeğe bakacak arkasından koşacak tekrar polikliniğe devam pesss…

  Yaşanılan ikinci şok sıramız 45 dk sonra geldi.

  Verdiğim ücret 145 TL.

  Bizimle ilgilenilen süre 5 dk.

  5 dk içinde bebeğimin alelacele ağzı burnu vs bakıldı genel ilgi alaka asla yok göz doldurmak için bir kilo ardından sizi bırakmak zorundayım bu seferlik böyle olsun diyip koşarak ameliyathaneye giden doktor. Öylece kalmışım.
  ????( Bize bu seferlik bedava bakın ilgilenin desek acaba ne dersiniz ?)

  Peki herşeyi temiz görüp ,yinede bir akciğer filmi alalım denilmesi.. Ufacık henüz 1 yaşında olan bebeğimin radyasyona maruz bırakılmak istenmesi. Hastaneye para kazandırmak değil de neeeee ?

  5 dk içinde bir bebeğe ne teşhisi koyup da yine de akciğer filmi istiyorsun.

  Sen çocuk doktorusun karşında bir masum hasta bebek var hangi akla zarar bu şekilde 5 dk üstün körü bakıyorsun..

  Devlete gitseydim bundan çok daha güzel ilgi alaka görürdüm..

  Sizi Allah’a havale ediyorum..

Bir cevap yazın