Ozel Yasmin Poliklinigi

4.8
(67)

Ozel Yasmin Poliklinigi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Balmumcu, Barbaros Blv. 66/5, Beşiktaş – İstanbul

Telefon : (0212) 275 29 85

Ozel Yasmin Poliklinigi Yol Tarifi

Ozel Yasmin Poliklinigi

Ozel Yasmin Poliklinigi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Balmumcu, Barbaros Blv. 66/5, Beşiktaş – İstanbul olan Ozel Yasmin Poliklinigi, işletmesine (0212) 275 29 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ozel Yasmin Poliklinigi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ozel Yasmin Poliklinigi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ozel Yasmin Poliklinigi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ozel Yasmin Poliklinigi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ozel Yasmin Poliklinigi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ozel Yasmin Poliklinigi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ozel Yasmin Poliklinigi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ozel Yasmin Poliklinigi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ozel Yasmin Poliklinigi Yorumları

  1. Yasmin güzellik merkezi diye bir yerin varlığını sosyal medya da tanıtımlarını görüp öğrendim. Aslında böyle ilan ve tanıtımlara inanan bir insan değilim. Ancak nasıl oldu bilmiyorum kendimi yasmin güzellik merkezinde görüşürken buldum. İyiki de gelmişim buranın atmosferi bambaşka sanki bir arkadaşınıza ziyarete gelmişsiniz gibi hissedip hiç yabancılık çekmiyorsunuz. kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren çalışanlar ve arzu hanım sizi sıcacık ve samimi bir gülümseme ile karşılıyor. Yapılan işlemlerde sizi kandırmıyorlar sizin için yapılabilecek neyse en iyisini yapmaya çalışıyorlar ve sizi hayal aleminde dolaştırmıyorlar. olmayacak bir şeyi size yapalım çok iyi sonuç alırsınız deyip paranızı almaya çalışmıyorlar, ben yaptırdığım işlemlerin henüz bitmemiş olmasına rağmen faydasını görmeye başladım. Emin olun buraya geldiğinize pişman olmaz keşkeleriniz olmadan verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alırsınız. İyiki sizi tanıdım yasmin ailesi elinize emeğinize sağlık.

  2. Bir arkadaşım sayesinde tanıştığım Arzu Hanım, ihtiyacım olan uygulamaları profesyonelce bana anlattı. Yaklaşık 1 aydır devam ediyorum. Ve her gittiğimde deneyimli ve güler yüzlü ekibi sayesinde kendimi çok mutlu hissederek oradan ayrılıyorum.
    Ayrıca türk kahvesini de çok güzel yapıyorlar 🙂 ♥️

  3. Bir arkadaşım sayesinde tanıştığım Arzu Hanım, bana ihtiyacım olan tüm uygulamaları profesyonelce anlattı. Yaklaşık 1 aydır devam ediyorum. Her gittiğimde güler yüzlü ve deneyimli uzmanlar sayesinde oradan çok mutlu ayrılıyorum.
    Ayrıca türk kahvesini de çok güzel yapıyorlar 🙂 ♥️

  4. Gerçekten muazzam bir merkez , kapıdan içeri her girdiğimde hiç eksilmeyen güler yüzleri ile karşılayan , işinde profesyonel olan takıma sahip bu merkezde, pandemi kuralları çerçevesinde tüm hijyen kurallarına uyulan bir yerdir. G5 ve exımıa uygulamaları sayesinde 5. Seansta istediğim ölçülere yaklaştım . Arzu hanım başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Comments are closed.