Parveens Hair Laser & Beauty Salon

4.6
(98)

Parveens Hair Laser & Beauty Salon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 41-43 Alum Rock Rd, Saltley, Birmingham – United Kingdom

Telefon : 0121 326 0500

Parveens Hair Laser & Beauty Salon Yol Tarifi

Parveens Hair Laser & Beauty Salon

Parveens Hair Laser & Beauty Salon United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 41-43 Alum Rock Rd, Saltley, Birmingham – United Kingdom olan Parveens Hair Laser & Beauty Salon, işletmesine 0121 326 0500 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Parveens Hair Laser & Beauty Salon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Parveens Hair Laser & Beauty Salon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Parveens Hair Laser & Beauty Salon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Parveens Hair Laser & Beauty Salon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Parveens Hair Laser & Beauty Salon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Parveens Hair Laser & Beauty Salon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Parveens Hair Laser & Beauty Salon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Parveens Hair Laser & Beauty Salon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 98

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Parveens Hair Laser & Beauty Salon Yorumları

  1. I have been coming to parveens for a number of years now and have always been happy with the services. I visited a couple of weeks ago and got my highlights done my misbah. She was brilliant as usual, she was very accommodating and listened to what I wanted. My hair came out better than I initially expected. Definitely recommend!

  2. Bu benim salonda ilk kez. anissa ile bir yüz bakımı için, inanılmaz hizmet o gerçekten nazikti ve sonuçları seviyorum, bundan sonra buraya yüz bakımı, ağda vb. için geleceğim.

  3. GÜNCELLEME: Saçımı boyattıktan sonra mutlu oldum. İlk birkaç gün aile ve arkadaşlardan birkaç iltifat aldı. Günler geçtikçe rengi solmaya başladı. Garip bir şekilde çamaşır suyuyla yapıldı. Saçımı yaptırdığımdan beri saçlarım çok yıprandı ve gürleşti. Ürünler mi yoksa ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama saçlarım çok hasar gördü. Kontrolden çıktığı için saçlarıma bir tedavi yaptırmak için bir salon ziyaret ettim. Sabit düğümler çok donuk ve kuru hissettirdi. Saçlarımı her yıl boyuyorum ve özellikle saçıma baktığımda hiç olmuyor ama saçlarımı buradan boyadıktan sonra saçlarım çok yıprandı. Personel güzeldi ve güler yüzlü müşteri hizmetleri iyiydi ama saçlarımın nasıl olduğu gibi geri döneceğimi sanmıyorum (PS. Ablam saçlarını benimle boyattı ve saçları benimki gibi kırılgan ve kuru hasar gördü) bu yüzden sadece ürünlerden olduğunu varsayabilirim. Bu nedenle incelememi değiştiriyorum. Teşekkürler

    Saçımı güzel personel tarafından boyadım! Anında samimi ve profesyonel. Hemen rahat hisset!
    Yeni saç rengime bayıldım ❤️

  4. Küçüklüğümden beri buraya gelirim. Hizmet iyiydi ama Anisa katıldığından beri bana her zaman en iyi hizmeti verdi ve küçük tüyleri ağdalamak için her zaman zaman aldı. Kaşlarımı her yaptırdığımda, yüksek kemer için ona gittiğimden emin oluyorum. O çok sabırlı ve beni rahatlatmakta ve beni güldürmekte asla başarısız olmuyor. Allah ona her şeyi ve daha fazlasını nasip etsin.

Comments are closed.