Perfect Skin By Malin

5
(9)

Perfect Skin By Malin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Holländargatan 29, Stockholm – Sweden

Telefon : 073-976 35 36

Perfect Skin By Malin Yol Tarifi

Perfect skin by Malin

Perfect Skin By Malin Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Holländargatan 29, Stockholm – Sweden olan Perfect Skin By Malin, işletmesine 073-976 35 36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Perfect Skin By Malin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Perfect Skin By Malin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Perfect Skin By Malin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Perfect Skin By Malin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Perfect Skin By Malin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Perfect Skin By Malin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Perfect Skin By Malin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Perfect Skin By Malin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Perfect Skin By Malin Yorumları

  1. Harika tedavi ve son derece profesyonel. gerçekten memnunum. Magic✨ Malin yüzümde sihir yapıyor. Her zaman yüzümde en büyük gülümsemeyle uzaklaşır. olduğun için teşekkürler ????

  2. Şimdiye kadar bulunduğum EN İYİ lazer yeri! İlk seanstan itibaren ilerleme gördüm. Malin ve ekibi inanılmaz, müşteri hizmetleri için 10 yıldız ve temizlik için 10 yıldız daha. Bu butiği şiddetle tavsiye ederim.

  3. Çok hoş bir karşılama. Taze tesisler. Daha sonra bakımlı güzel renkli kaşlarım var. Salonu gerçekten tavsiye edebilir. Şehirde iyi yerel konum. Bulmak zor değil.
    / Lena

Comments are closed.