Pro Clinique

4.7
(42)

Pro Clinique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kyrkogatan 44, Göteborg – Sweden

Telefon : 072-016 05 28

Pro Clinique Yol Tarifi

Pro Clinique

Pro Clinique Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kyrkogatan 44, Göteborg – Sweden olan Pro Clinique, işletmesine 072-016 05 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pro Clinique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pro Clinique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pro Clinique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pro Clinique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Pro Clinique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pro Clinique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pro Clinique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pro Clinique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pro Clinique Yorumları

  1. Ziyaretimden çok memnunum. İlk kez bir kirpik rezervasyonu ve çok iyiydi (bir tarafı diğerinden biraz daha az bükülmüş, ama başka türlü memnun!). İyi fiyat, nice personel ve güzel yerel. dönecektir!

  2. Kirpik kaldırma işlemini yapmak için salona gelin. Seni karşılayacak kimse yok. Bir süre sonra, bir kız kucağında bir köpekle gelir ve (İngilizce): “Hey, kirpik kaldıracak mısın” diyor, evet, cevap veriyorum, bunun üzerine gülümsüyor ve yürüyor. Sonra oturup bekliyorum ve rezervasyonu yapılan süremde kimse gelmeden veya bir şey söylemeden 5 dakika geçtiğinde merhaba diye bağırıyorum. Sonra başka biri gelir ve ne yapmam gerektiğini sorar ve daha sonra gideceğim odayı onarmaya başlayan bir kadına söyler. Kirpik asansörünün kendisi, daha önce başka yerde yaptığımla karşılaştırırsam özellikle mutlu değildim. Orada olduğum süre boyunca, köpekler havlıyor, bu da bayat ve hiç hoş hissetmiyor. Bunun hakkında da uyarı yok. Ertesi gün, kirpik kaldırma işleminden sonra kirpikler o göze düştüğü için bir gözü yeniden yapmam önerildi. Ertesi gün kısmen iyileştiğinde reddediyorum ama aynı zamanda tamamen farklı bir salonda yapacağım için. Ama bunu teklif ettikleri için mutlu ve memnun. Sağ göz o kadar iyi değil, kirpikler sarkıyor ve hiç bükülmemiş. Ama mükemmel sonuç. Ama muhtemelen orada kendimi çok rahat hissetmediğim için geri dönmemeyi seçtim maalesef. P.S. Birkaç gün sonra bir gözün alt sırasındaki kirpiklerimin kıvırcık olduğunu görüyorum, bu yüzden alt sıradaki de kalıcı sıvıyı aldı. Güzel. Akıllı görünmüyor.

  3. Vay canına – her şeyden önce, size çok iyi davranılıyor ve ilgileniliyor. Sizi ve ihtiyaçlarınızı tanımak için gerekli zamanı veriyorlar, her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyorlar ve tedavi doktor tarafından profesyonelce yürütüldü. Burada gerçekten emin ellerdesiniz Dr. Navid yaptığı işte çok harika! Ancak ilk ziyaretimden sonra, bunun kesinlikle ziyaret ettiğim en iyi klinik olduğunu ve diğer tüm karoları kesinlikle rafa kaldıracağımı hissediyorum! Şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Andrea ve Navid!

  4. Ziyaretimden sonra çok memnun kaldım çünkü hemen güzel bir resepsiyon ve güzel bir tesis tarafından karşılandım. Hemen kendimi güvende hissettim ve personel tarafından baktım! İlk defa tedavi oluyordum bu yüzden biraz gergindim ama hem Dr. Navid hem de Hemşire Andreea beni rahatlattı ve tüm sorularıma profesyonelce cevap verdi. Sonuç tam olarak istediğim gibi oldu ve kesinlikle tedavilerime burada devam edeceğim! Ziyaretimden çok memnun kaldım ve buraya gitmenizi tavsiye ederim! 🙂

Comments are closed.