Pulse Laser Aesthetic Clinic

4.9
(100)

Pulse Laser Aesthetic Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2nd floor, The Boutique Workplace, 128 Wigmore St, London – United Kingdom

Telefon : 020 3405 8483

Pulse Laser Aesthetic Clinic Yol Tarifi

Pulse Laser Aesthetic Clinic

Pulse Laser Aesthetic Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2nd floor, The Boutique Workplace, 128 Wigmore St, London – United Kingdom olan Pulse Laser Aesthetic Clinic, işletmesine 020 3405 8483 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pulse Laser Aesthetic Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pulse Laser Aesthetic Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pulse Laser Aesthetic Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pulse Laser Aesthetic Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Pulse Laser Aesthetic Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pulse Laser Aesthetic Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pulse Laser Aesthetic Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pulse Laser Aesthetic Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 100

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pulse Laser Aesthetic Clinic Yorumları

 1. Onlar kesinlikle harika! Bir ya da iki kilitlenme ile bir yıldan beri oraya gidiyorum.
  Tüm ekip çok misafirperver ve yardımsever. Fiyatlar, özellikle rakiplere kıyasla ve bu konumda çok uygun!
  Her biri, tedavinizin mümkün olduğunca rahat ve etkili olmasını sağlar. Sizi daha fazla satmaya çalışmazlar ve yalnızca istediğinizi/ihtiyacınız olanı sağlarlar.
  Profesyoneller ve büyük bilgiye sahipler!

  Stüdyonun kendisi çok güzel ve rahatlatıcı. Ayrıca çalan müzik her zaman harikadır.

  Konuştuğum ve lazer epilasyon veya sundukları diğer tedavilerden birine ilgi duyan herkese tavsiye ederim (ve birçok tedavi var)

 2. Nabız lazerindeki deneyimim harika, çok profesyoneldi ve kızlar ne yaptıklarını gerçekten biliyorlar ve harika tavsiyeler veriyorlar.

  Şimdiye kadar sonuçlardan çok memnun!

 3. Cildim için danışmaya geldim. Maria süper yardımcı ve bilgilendiriciydi, mevcut tedavileri, fiyatlandırmayı ve ayrıca seanslar arasında kullanmak için önerilen ürünleri anlamama yardımcı oldu. Ayrıca beklentilerimi belirlemede yardımcı oldu.

 4. Şube çok bakımlı, temiz ve düzenli. Tüm personel çok yardımsever ve güleryüzlü. Özellikle Nikki, lazer epilasyon tedavisi hakkında çok bilgilendirici ve kendimi tedavi konusunda eğitme konusunda çok yardımcı oluyor. Her zaman yardım etmeye istekli ve her seansın ötesine geçiyor. İçeri girmek her zaman bir zevktir.

 5. Pulse lazerdeki personeli kesinlikle seviyorum. Profesyoneller ve her zaman iyi bir ruh halindeler. Şu anda üçüncü bir alanda lazer epilasyon yaptırıyorum ve geri gelmeye devam edeceğim. En son teknolojiye sahipler ve kendi alanlarındaki bilgilerini sürekli güncelliyorlar.

Comments are closed.