Rosa Laserkliniek

4.3
(16)

Rosa Laserkliniek adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schalk Burgerstraat 2, Den Haag – Netherlands

Telefon : 070 309 7669

Rosa Laserkliniek Yol Tarifi

Rosa Laserkliniek

Rosa Laserkliniek Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schalk Burgerstraat 2, Den Haag – Netherlands olan Rosa Laserkliniek, işletmesine 070 309 7669 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rosa Laserkliniek ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rosa Laserkliniek yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rosa Laserkliniek hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rosa Laserkliniek ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Rosa Laserkliniek ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rosa Laserkliniek için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rosa Laserkliniek bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rosa Laserkliniek sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Rosa Laserkliniek Yorumları

  1. Rosa lazer kliniğinde akne tedavisi gördüm, neoderma bio-peeling tedavisi ve hemen bir fark hissediyorum, cildim çok daha iyi görünüyor ve hissediyor, şiddetle tavsiye edilir!

  2. Çok profesyonelce olmayan, kaba ve süper kibirli. Lazer tedavisi için telefonda hiçbir şey söylenmez ve sadece randevu verilir, önceden hiçbir şey sorulmaz. Giriş görüşmesi yok, hiçbir şey yok ve sadece başka bir yere gidin. Çok kaba burayı kimseye tavsiye etmem.

Comments are closed.