Rosida Park Estetik Konya

2.4
(27)

Rosida Park Estetik Konya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sahib Ata Mah. Mimar Muzaffer Cad. 3.Kat No: 40/301 42040, Meram – Selçuklu/Konya

Telefon : 0552 598 60 17

Rosida Park Estetik Konya Yol Tarifi

Rosida Park Estetik Konya

Rosida Park Estetik Konya Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sahib Ata Mah. Mimar Muzaffer Cad. 3.Kat No: 40/301 42040, Meram – Selçuklu/Konya olan Rosida Park Estetik Konya, işletmesine 0552 598 60 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rosida Park Estetik Konya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rosida Park Estetik Konya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rosida Park Estetik Konya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rosida Park Estetik Konya ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Rosida Park Estetik Konya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rosida Park Estetik Konya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rosida Park Estetik Konya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rosida Park Estetik Konya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.4 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Rosida Park Estetik Konya Yorumları

  1. TAM ANLMIYLA YALANCILAR!! Dökülme olmuyor, paranıza oluyor olan. Canınız yanıyor boşu boşuna. Ben her gittiğimde bi kavgabir tartışma gördüm. Herkes davalık olmuş. Bende arkadaşımda mağdur olduk. YEMİN EDERİM Kİ GİTMEYİN !!

  2. Anlayış sıfır hijyen diye bişey yok lazeri de dökülme falan yapmıyor paranız boşa gider kesinlikle gitmeyin

  3. Size 1 yıldız bile fazla hiç memnun değilim 3 yıldır gidiyorum hiç bir sonuç yok sadece zaman kaybı tavsiye etmem üstüne çalışanlarının üslubu çok sert ve gereksiz müşteri memnuniyeti sıfır.

  4. Estetisyen Rabia hanımdan çok memnun kaldım işlemlerimden çok memnunum çok güzel dökülmelerim oldu tavsiye ediyorum mümkün oldukça gelmelisiniz

Comments are closed.