Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg

3
(58)

Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fjärdingsgatan 5, Göteborg – Sweden

Telefon : 076-946 95 32

Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg Yol Tarifi

Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg

Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fjärdingsgatan 5, Göteborg – Sweden olan Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg, işletmesine 076-946 95 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 58

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Royal Laser & Beauty Clinic Skönhetssalong Göteborg Yorumları

 1. 1 hafta önce vardı.
  Kirpikler 2 günde döküldüğü için iyi değildi ve iyi yapılmadı, bu yüzden iletişime geçtim ama servis felaketti.
  Birincisi – telefona asla cevap vermez ve ikincisi, nasıl rezervasyon yapacağımı sorduğumda “artık onun sorumluluğu” olmadığını düşündü, çünkü ondan sadece bokadirekt.se üzerinden rezervasyon yaptırmanız gerektiğinin cevabını aldım ama benim sorum şuydu. başlangıç:
  Ödemeniz gerektiğini söyleyince nerede rezervasyon yapmalıyım, bu yüzden birçok kez nerede rezervasyon yapmalıyım diye sordum: Öde! Ama kirpikler iyi yapılmadığında ve 1 hafta garantin varken, 1 hafta içinde duyduğum ama günlerce cevap alamadığım için ödeme yapmamalıyım.

  Telefona asla cevap vermediği için metinle boşa para, zaman ve enerji harcadı.
  Ayrıca 15 dakika bekleyip rezervasyon yaptırdım deyince salona geç geldi, sonra diyor ki:
  – Hayır, bu işe yaramıyor. 11.30 da gel
  Daha fazlasını söylemeyeceğim, ama ne yazık ki bu salonu gerçekten tavsiye etmiyorum.
  0 profesyonel!

 2. Çok sahtekar şirket, arama yaparken asla cevap vermez – sadece kısa mesajla. Neden merak edilebilir?

  Ve aşağıdaki yorumlara cevaplarını okursanız, hiç ciddi görünmüyor. Belki onların müşteri odaklılığı ve marka yönetimi üzerinde daha fazla çalışmalısınız. Kesinlikle tavsiye edilmez.

 3. Yardımın için teşekkürler, Marjan! Doğum lekemi çıkarmak harikaydı. Çok Tatmin oldum!

Comments are closed.