Royal Spa & Beauty

4.6
(92)

Royal Spa & Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sysslomansgatan 8, Uppsala – Sweden

Telefon : 018-71 18 11

Royal Spa & Beauty Yol Tarifi

Royal Spa & Beauty

Royal Spa & Beauty Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sysslomansgatan 8, Uppsala – Sweden olan Royal Spa & Beauty, işletmesine 018-71 18 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Royal Spa & Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Royal Spa & Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Royal Spa & Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Royal Spa & Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Royal Spa & Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Royal Spa & Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Royal Spa & Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Royal Spa & Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 92

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Royal Spa & Beauty Yorumları

  1. Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi masaj.
    Şiddetle tavsiye ederim!

  2. Sırt masajı için oradaydım. Yer zarif görünüyor ve masaj için daha loş ışıklı ayrı odalar vardı. Arka planda sakin enstrümantal. Masajdan sonra sırtım çok daha yumuşak hissetti. Zsofia, eklemler ve kaslar hakkında çok fazla bilgiye sahip görünüyordu. O da çok nazikti. Burası diğer masaj yerlerine göre biraz daha pahalı. Hafta sonları açık olmamaları çok kötü.

Comments are closed.