Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi

4
(7)

Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çark Caddesi User Apt. No:56/13, Adapazarı – Sakarya

Telefon : 0530 419 40 54

Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi Yol Tarifi

Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi Sakarya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çark Caddesi User Apt. No:56/13, Adapazarı – Sakarya olan Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi, işletmesine 0530 419 40 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sakarya Beauty World Güzellik & Estetik Merkezi Yorumları

  1. tavsiye etmiyorum kirpiklere değil kirpik diplerine uygulama yapıyorlar tüm kirpiklerim dökülmüştü.Yoğun kirpikte seçmedik aslında gayet doğal ve gözüme göre olanı seçmiştik .. Eğer yaptırr ve kirpikleriniz dökülürse hint yağı ve vazelin öneriririm . Gerçi yorumumu sileceklerini düşünüyorum ???? Asla güzellik merkezini karalamak değil niyetim ..Sadece yaptıklarının arkasında olmamaları ipek kirpik Gözüme dokumdu 2 gün gözümü açamadım kirpikleri çıkarmalarını istememe rağmen bahane ile seli hanımın orda olmadığını söylediler randevuyu iptal ettiler. herkes memnun olmayacak diye bir şey yok tabi ama ipek kirpiğin kirpik diplerine yapılmayan bir uygulama olduğunu öğrendim daha sonra .. Şuan takma kirpik kullanıyorum ve en sağlıklısı ????

Bir yanıt yazın