Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy

3.7
(27)

Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rasimpaşa Söğütlü Çeşme Caddesi, Söğütlü Çayır Sk., Kadıköy – İstanbul

Telefon : 0552 301 51 53

Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy Yol Tarifi

Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rasimpaşa Söğütlü Çeşme Caddesi, Söğütlü Çayır Sk., Kadıköy – İstanbul olan Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy, işletmesine 0552 301 51 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sanya Güzelli̇k Salonu Kadiköy Yorumları

  1. 4 bölge 8 seanslik bir paketin odemesini yaptim. 5 seans girdim. Daha sonra Paketime ekstra bolgeler eklettim yüz vs. İki kati fiyata cikardim odemeyi. 2 seans Sonra yüzüm ve ufak tefek tüylü bölgeler için iğneliye gecmeye karar verdim. 4 bolge 8 seansin odemesini bitirdim bu arada. 4 bölgeye seans olarak ekleme yapin odemesine devam edicem dedim. Baska bölgelere fiyatini aktarma yapmiyoruz Yüzünüze yapicaz diye tutturdular. Aynı makine aynı işlem bi fark olsa neyse. İş ve ticaret bilen herkes tamam madem yuzunuze istemiyorsunuz zorla degil genel bolge seanslariniza ekleme yapalim odemeye devam edin. Bizde kazanmaya devam edelim diyecekken iş yaptığını zanneden şahıs 8 seanslik odemesini bitirdigim Paketimi uzatip bi bu kadar daha odemeye hazirken ben bunu kabul etmedi. Yüzünüze yapıcaz diye tutturdu. Hangi mantikla nasıl bir iş yapmak bu? 8 seanslik odemesini bitirdiğim halde tüm vücudun 6. seansina giremedim. Almadilar. Ben bunu hukuk yoluyla çözmesini çok iyi bilirim. Ne demek ödemesini bitirdiğim paketin seansına almamak!
    Adam gibi hizmet verip musterisini madur etmeyen iyi yerler var. Bunlari birakin ne halleri varsa görsünler

  2. Acemi personelle çalışmayın lütfen hem işi bilmiyor hem de bir şey söyleyince surat düşüyor. Peçete istersin yok diyor. Gözlük istersin vermez. Dezenfektan kullanmaz. 1 seans girdim verdiğim paraya yazıklar olsun. Önünden bile geçmeyin.

Bir cevap yazın