Sayannemis Aesthetic & Beauty

3.9
(35)

Sayannemis Aesthetic & Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sancaktepe, Çarşı Cd. No:6 D:kat 1, Bağcılar – İstanbul

Telefon : (0212) 435 01 04

Sayannemis Aesthetic & Beauty Yol Tarifi

Sayannemis Aesthetic & Beauty İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sancaktepe, Çarşı Cd. No:6 D:kat 1, Bağcılar – İstanbul olan Sayannemis Aesthetic & Beauty, işletmesine (0212) 435 01 04 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sayannemis Aesthetic & Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sayannemis Aesthetic & Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sayannemis Aesthetic & Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sayannemis Aesthetic & Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sayannemis Aesthetic & Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sayannemis Aesthetic & Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sayannemis Aesthetic & Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sayannemis Aesthetic & Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sayannemis Aesthetic & Beauty Yorumları

  1. Genel olarak memnun kalmadım dosyama yapılan işlem sayıları fazla yazılmış epilasyon için yeni paket açtırmak zorunda kaldım ondada sıkıntı yaşadım hatta 1 arkadaşım da sorun yaşadı personel çok kaba paramla rezil oldum

  2. Güler yüzlü estetisyenleri ve çalışanlarıyla en güzel şekilde ilgi gösterildi. Yaptırdığım her işlemde çok titiz ve özenli çalışıldı. Evimin yakın olması sebebiyle tercih ettim ve çevremdeki herkese öneriyorum. Yorum da yapmak istedim çünkü sonuna kadar hakediyorlar. Hizmet ve kalite herşey en üst sınıf kesinlikle tavsiye ederim ???? teşekkür ederim sayannemis ailesi

  3. Ben ve 2 çocuğum epilasyona gittik 1 yıl boyunca bize 100 de seksen azalacağını söylediler fakat hiç azalma olmadı aksine çoğaldı sonra bize devam etmek isterseniz ücret ödiyicekceksiniz denildi ben ve 2 çocuğum bırakın 100 de seksen azalmayı daha fazla oldu yüzde elli azalmasına bile razıydık ama çoğaldı hiç tavsiye etmiyorum.

  4. İğneli epilasyona gittim resmen cildim deforme oldu. Bunu dile getirince aldırış bile etmediler. Resmen deştiler devrimi. Kaydım bitince bir daha asla gelmem dedim.

Bir cevap yazın