Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi

3.1
(46)

Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : D:3, Kuruköprü Atatürk Cad, Aziz Naci İş Merkez, Seyhan – Adana

Telefon : (0322) 363 30 69

Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi Yol Tarifi

Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi

Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi D:3, Kuruköprü Atatürk Cad, Aziz Naci İş Merkez, Seyhan – Adana olan Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi, işletmesine (0322) 363 30 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sayannora Estetik Ve Guzellik Merkezi Yorumları

  1. Ben böyle rezalet bir yer görmedim bilgisizlik hat safhada benim çenemi yaktılar yapan bayana söylediğim halde hiç umursamadı.İlgi zaten sıfır. Birde imza attınız ya tekrar gitmezseniz avukat yoluyla para alıyorlar (benden aldılar helal etmiyorum) yani resmen sahtekarlık. Kendine güvenen bir yer olsa zaten böyle bir yol izlemez.Bu kadar da reklam yapmaz.İnsanları kandırmayın.Gitmeyin arkadaşlar yazık.Adana ya yakışmayan bir yer.Umarım kapatırlar.

  2. Bence gayet güler insanlar ve ilgililer kafama takılan birşey olduğu zaman gecenin bir yarısı yazdım cevap verdiler

  3. Hiç memnun kalmadım çünkü hiç bir sonuç alamadım ne tavsiye ederim nede birdaha giderim

  4. Çok iyi bi güzellik salonu herkese tavsiye ederim ❤️

Comments are closed.