Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh

4.7
(57)

Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Am Hauptbahnhof 10, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 95643613

Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh Yol Tarifi

Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik und Ästhetik GmbH

Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Am Hauptbahnhof 10, Frankfurt am Main – Germany olan Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh, işletmesine 069 95643613 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Schönheitszentrum Frankfurt Kosmetik Und Ästhetik Gmbh Yorumları

 1. Çok güzel bir atmosfer ve profesyonel kadro. Lazer epilasyondan çok memnunum ve enstitüyü başkalarına da tavsiye ediyorum. İlk tedaviden sonra daha az saç çıkacaktır.

 2. Fettwegspritze- iyi açıkladı ve sorular cevaplandı.
  Dr. & ekip çok güzel ve misafirperver.
  İyi karşılandı.

  Orası güzel ve temiz, kendinizi iyi hissediyorsunuz.

  ????????

 3. Ich hatte letze Woche Freitag einen Termin. Es wurde mit hyaluronsäure eine Nasenkorrektur durchgeführt. Leider hat sich das nicht gelohnt. Weil es meine erste Behandlung war wurde mir gesagt hält bis zu 3 Monate. Was bei mir nicht der Fall war, hat nicht mal ne woche gehalten. Meine Nase sieht genauso aus wie vorher. Sehr enttäuschend. Weggeschmissenes Geld. Sehr sehr schade! Einen Stern nur an die Damen die an der Rezeption waren. Sie waren sehr freundlich.

 4. Die Leistung dort ist okay allerdings.. die Location liegt halt im echt versifften bahnhofsbereich wenn man irgendwo in den Straßen nebenan parkt. Muss man sich durch viele Junkies und auch sonst eigenartiger Menschen durchwursteln ..

Comments are closed.