Seher Tunalı

4.8
(84)

Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Osmanağa Mah, General Asım Gündüz Cd. No:40 D:2A, Kadıköy – İstanbul

Telefon : 0507 485 70 02

Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy Yol Tarifi

Uzm. Est. SEHER TUNALI | Microblading Kaş Tasarımı,Buz Lazer Epilasyon, Kirpik Lifting Kadıköy

Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Osmanağa Mah, General Asım Gündüz Cd. No:40 D:2A, Kadıköy – İstanbul olan Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy, işletmesine 0507 485 70 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Uzm Est Seher Tunali | Microblading Kaş Tasarımı Buz Lazer Epilasyon Kirpik Lifting Kadıköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 84

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Seher Tunalı Yorumları

  1. Baslangic olarak tedirgin geldim fakat anlatılanlar ve yapilan islemler sunucunda cok memnun kaldim cilt bakimi radyo frekanks ve micriblading uygulamalarina geldim tum hizmetlere de gelecegim herkese tavsiye ediyorum

  2. Bugun Seher Hanım kaşıma microbladig işlemi uyguladı ve randevu alımından bu sürece kadar tüm çalışanları cok içten ve samimi bir şekilde yardımcı oldular.. Dilek Hanım tüm sorularıma anında ve içtenlikle cevap verdi☺️Busra Hanım yine aynı şekilde çok içten birebir ilgilendi.. Ve Seher Hanım kendisi gerçekten tam bir profesyonel..o kadar yoğun iş temposunda her danisanina aynı guleryuzle aynı profesyonellikle yaklaşıyor.. Harika bir iş çıkardı kendisi daha önce gitmedigim için çok pişmanım.. beklediğimden çok daha güzel oldu.. Herkese çok çok teşekkür ederim♥️

  3. Mikroblading ve eyeliner işlemleri yaptirdim. Ikisinden de cok memnun kaldim.. Aynalarda kendimle aşk yaşıyorum resmen.Yüzümü güldüren en başta Seher hanıma , Dilek hanima ve bana sabirla tüm detaylari anlatan Hacer hanima çok tesekkur ederim.

  4. Instagramdan görerek geldim microblading uygulaması yaptırıdim gayet memnun kaldım iş çok başarılı herkese tavsiye ediyorum.

Comments are closed.