Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi

4
(4)

Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yokuşbaşı, Kıbrıs Şehitleri Cd. no:25/3, Bodrum – Muğla

Telefon : 0542 406 95 30

Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi Yol Tarifi

Selda Özer Güzellik ve Kişisel Bakım Merkezi

Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yokuşbaşı, Kıbrıs Şehitleri Cd. no:25/3, Bodrum – Muğla olan Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi, işletmesine 0542 406 95 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Selda Özer Güzellik Ve Kişisel Bakım Merkezi Yorumları

  1. Selda Özer e ve uzmanlarına kesinlikle güvenebilirsiniz, ilgi ve alakalarıyla kendinizi terapide gibi hissedeceğiniz ve işlemlerindeki kusursuz incelikleriyle kendinizi uzmanlarına bırakınız Selda Ve Figen = ❤️

  2. Çok iyi servis, kibar ve arkadaş canlısı! Gelecek için iyi şanslar

  3. 8 seansda biter sözü verdiler ablamla o güvence ile başladık 3 yıldır gidiyorum ne yazık ki bitmedi(ablamin da aynı şekilde bitmedi) seans başı ücret alıyorlar kesinlikle tavsiye etmem garantili yere gitmenizi öneririm.
    Uzayan tüyleri makine ile almıyorlar yanık gibi cildinize yapışıyor.lazer sonrası bir şey sürmüyorlar cildinize yanık yanık eve dönüyorsunuz.Her seansta bitecek bitecek diye diye aylarlarca yıllarca oyalıyorlar.
    ????????????

Comments are closed.