Seldie Anti Aging & Wellness

4.8
(45)

Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Dilek Sabancı Cad. Tasarım Kent Sitesi No:19/E Daire: 4, Ataşehir – İstanbul

Telefon : (0216) 688 38 43

Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon Yol Tarifi

Seldie Anti-Aging & Wellness, HydraFacial, Cilt Bakımı, Güzellik Merkezi, Altın İğne, Bölgesel İncelme, Epilasyon

Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Küçükbakkalköy Mah. Dilek Sabancı Cad. Tasarım Kent Sitesi No:19/E Daire: 4, Ataşehir – İstanbul olan Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon, işletmesine (0216) 688 38 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Seldie Anti Aging & Wellness Hydrafacial Cilt Bakımı Güzellik Merkezi Altın İğne Bölgesel İncelme Epilasyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Seldie Anti Aging & Wellness Yorumları

  1. Stres bağlı yüzümde çıkan sivilcelerim için uzun bir araştırmadan sonra seldieye gitmeye, muhteşem ikili yaptırmaya karar verdim. Öncelikle kapıdan içeri girerken bile tüm ekip sizi tüm sıcaklıklarıyla Güler yüzle karşılıyor 🙂 1 seans yaptıralı iki hafta oldu yüzüm şimdiden eski haline göre bebek ve daha 2 seansım var???? iyi kiiii Seldie iyi kiii Merve hanım ve şifalı elleri????❤️ Ayrıca Çağla hanım Dicle hanım işini çok iyi yapan mükemmel kızlar❤️ işlem esnasında yapılan hoş ve güzel sohbetleri, her işlem öncesi bilgilendirmeleri, her soruya sıkılmadan cevap vermeleri ise cabası???? bu mükemmel ekibe çok çok teşekkür ediyorum iyi ki İyi kiii varsınız❤️????

  2. Daha önce birçok yer gezmiş biri olarak 6 yıldır asla başka hiç bir yerin daha iyi olabileceğini düşündürmeyen tek adresim ???????? Ne yazıkki sivilcelerime dokunmadan iz yapmadan duramayan biriyim. Uzak şehirlerde yaşadığım dönemde bile kendimi mutlu etmek için kapınızı çalışıyorum. Ve siz Seldie ailesi olarak işlemleri o kadar iyi yapıyorsunuz ki.. Cildimi tekrar mahvedene kadar gelmeye ihtiyaç duymuyorum.☺️ O hiç bir detayı atlamadan hiç bir leke ve sıkar izini affetmeyen elleriniz dert görmesin. Enerjinizden güler yüzünüzden insan oradan çıkınca yeniden doğmuş gibi hissediyor. Bana çok iyi geliyorsunuz herşey için çok teşekkür ederim ????????

  3. Yakınımın tavsiyesi ile geldiğim bu işletmenin resmen müdavimi olmuş durumdayım. İşletme sahibi Selda hanımla tanışma fırsatım oldu kendisi çok kibar ve karşılaması çok cana yakındı. Çalışanların hepsi öyle güleryüzlü,nazik ve misafirperverler ki size anlatamam. Asla kendinizi yabancı hissetmiyorsunuz aksine sanki yıllardır tanışıyormuş hissini sonuna kadar yaşıyorsunuz. Her konuda size yardımcı olabilmek için elinden gelenleri yapıyorlar. Kendiniz burada özel hissedeceğinizi garanti ederim. Altın iğne uygulaması yaptırıyorum ve sonuçtan çok memnunum.Zaten bir kere geldiğinizde bir daha kopamayacaksınız (:
    Teşekkürler Seldie ailesi..

  4. Daha önce kötü deneyimlerim sonrasında ,Seldie keşfettim lekelerimden çok muzdariptim gittiğim hiçbir merkezde lekelerime çare bulamadım.Muhteşem ikili ile cildim bebek gibi 2.seansıma geldim ve çok mutluyum Selda hanıma,Merve hanıma ve ekipteki tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler çok mutluyum çok????????

  5. Kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz ilk seansta bile cildinizdeki farkı göreceğiniz muhteşem bir yer???? Lekelerimde ve ince çizgilerimde ciddi bir azalma oldu????Sevgili Merve Ve Sevgili Diclenin tatlı sohbetleriyle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. 4. Seansımı 4 gözle bekliyorum iyi ki sizleri tanıdım????????❤️

Comments are closed.