Sem Güzellik Salonu

4.9
(8)

Sem Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sümerler mah. Şehit Ali Karadal cad, 14/1. Sk. NO:7 D:KAT 1 DÜKKAN 1, Antakya – Hatay

Telefon : 0507 532 93 77

Sem Güzellik Salonu Yol Tarifi

SEM Güzellik Salonu

Sem Güzellik Salonu Hatay ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sümerler mah. Şehit Ali Karadal cad, 14/1. Sk. NO:7 D:KAT 1 DÜKKAN 1, Antakya – Hatay olan Sem Güzellik Salonu, işletmesine 0507 532 93 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sem Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sem Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sem Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sem Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sem Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sem Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sem Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sem Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sem Güzellik Salonu Yorumları

  1. Sem güzellik salonu çalışanlarına öncelikle teşekkür ederim Güler yüzlü yakın ilgisi ve hijyenik çalışmasıyla çok memnun kaldım. lazer epilasyonu çok başarılı inanılmaz dökülme oldu gideceklere şiddetle tavsiye ediyorum

  2. Sem güzellik salonunda 3. Lazer epilasyon seansım. Bir çok bölgemde tüylerde müthiş azalma oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

  3. Gülhan hanımın iş tecrübesi güleryüzü gösterdiği hassasiyet herşeye değer,????orada olmaktan bakımlı olmanın adım adım farkındalığını yaşamak herşeye değer????g5 cilt bakımı hiç bırakmıcam????

Comments are closed.