Sena Kosmetik

5
(57)

Sena Kosmetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lindenallee 79, Essen – Germany

Telefon : 0177 8762879

Sena Kosmetik Yol Tarifi

Sena Kosmetik

Sena Kosmetik Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lindenallee 79, Essen – Germany olan Sena Kosmetik, işletmesine 0177 8762879 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sena Kosmetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sena Kosmetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sena Kosmetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sena Kosmetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sena Kosmetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sena Kosmetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sena Kosmetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sena Kosmetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sena Kosmetik Yorumları

  1. Çalışanların yanı sıra çok profesyonel bir çalışma. Çok memnun kaldım ve tekrar tekrar gelirdi! Ayrıca, personel ve patron çok cana yakın ve kendinizi hemen emin ellerde ve rahat hissediyorsunuz.

  2. % 100 tavsiye ederim, orada kendimi çok iyi bakılmış ve evimde hissediyorum. Herkes her zaman çok cana yakın ve herhangi bir soruya yardımcı oluyor. Geri gelmeye devam ediyorum ???? SEN SÜPER ???? DEVAM ET ????❤️????

  3. Başlangıçta bir Sena çalışanı ile birlikteydi ve hiç memnun değildi. Bana göre profesyonel görünmedi ve istek üzerine herhangi bir tedavi adımını açıklamadı. Kötü bir incelemeden sonra benimle iletişime geçildi ve tercih ettiğim bir tedavi teklif edildi. Herkes ikinci bir şansı hak eder ve bu sefer salondan çok memnun ve mutlu ayrıldım.
    Şu andan itibaren geri dönmeyi çok isterim ???? ve sonunda işini de bilen mantıklı bir güzellik uzmanı bulduğum için mutluyum!

  4. En hijyenik, çok iyi personel, teknik olarak harika 🙂

Comments are closed.