Senamoni

4.5
(209)

Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Osmanağa, Halitağa Cd. No:11/30, Kadıköy – İstanbul

Telefon : (0216) 346 63 46

Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi Yol Tarifi

Senamoni - Kadıköy Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı ve Leke Tedavileri Merkezi

Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Osmanağa, Halitağa Cd. No:11/30, Kadıköy – İstanbul olan Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi, işletmesine (0216) 346 63 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Senamoni Kadıköy Lazer Epilasyon Cilt Bakımı Ve Leke Tedavileri Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 209

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Senamoni Yorumları

  1. Senamoni ümraniyeden lazer hizmeti alıyorum o kadar memnunum ki hem çalışanları olsun hem işlemin verimliliği olsun ben böyle bir ekip görmedim Ebrar hanımın tatlılığı estetisyen Huri hanımın işlemdeki titiz çalışması Çiğdem hanımın güleryüzlülüğü beni her gün Senamoniye getirmek için bi sebep olmaya başladı çok çok teşekkür ederim emekleriniz için ödeme kolaylığıda sağlıyorlar sonsuz güvenerek gelebilirsinizz❤️ Sizi çok seviyorum????????????

  2. Merhabalar senamoni Ümraniye şubesinden cilt bakımı hizmeti alıyorum 4 aydır çok memnunum cildimdeki siyah noktalar ve akneler çok güzel temizlendi hijyenik ortamı ve profesyonel çalışanları var güvenerek gidebilirsiniz huri hanım ve Ebrar hanıma sevgilerimi iletiyorum emeğiniz için teşekkür ederim 2.paketimi de açtım yüzüm artık uzman ellerinizde ????????

  3. Buz epilasyon yaptırdım %90 sonuç aldım kadıköy şube calışanları işlerini severek yapıyor çok güler yüzlüler her konuda yardımcılar herkese tavsiye ederim❤

  4. Senamoni Ümraniye şubesi için ilk defa lazer epilasyonu deneyimim oldu ekip çok iyi güler yüzlü işinin hakkını veriyorlar özellikle Ebrar hanım ilk deneyimime karşın çok yardımcı oldu teşekkürler.

  5. Senamoni Ümraniye şubesinden neredeyse tüm işlemleri kullanıyorum hepsinden o kadar memnunum ki kampanyalı fiyatlarından yararlandım huri hanım olsun Hatice hanım olsun Çiğdem hanım olsun hepsi işinin uzmanı insanlar içeride sizi guleryuzuyle karşılayan bitanecik Ebrarimiz var güvenerek gelebilirsiniz hepsine sevgiler seviliyorsunuz

Comments are closed.