Serenity The Beauty Clinic

4.8
(139)

Serenity The Beauty Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 8 Bennetts Hill, Birmingham – United Kingdom

Telefon : 0121 683 0043

Serenity The Beauty Clinic Yol Tarifi

Serenity The Beauty Clinic

Serenity The Beauty Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 8 Bennetts Hill, Birmingham – United Kingdom olan Serenity The Beauty Clinic, işletmesine 0121 683 0043 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Serenity The Beauty Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Serenity The Beauty Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Serenity The Beauty Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Serenity The Beauty Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Serenity The Beauty Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Serenity The Beauty Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Serenity The Beauty Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Serenity The Beauty Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 139

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Serenity The Beauty Clinic Yorumları

  1. Terapist çok arkadaş canlısı ve profesyoneldi. Ortam çok temizdi. Başlangıçta biraz endişeliydim, ancak güvendim ve genel olarak kaşlarımın sonuçlarından çok memnun kaldım. Kesinlikle geri gelecek ve diğer insanlara tavsiye edecek.

    Saygılarımla,
    Zayn

  2. Mükemmel bir ağda elde etmek için en sevdiğim yer! Son derece temiz bir yer ve Kuldip çok hoş, sizi rahat hissettirirken her zaman iyi bir iş çıkarıyor. Kuldip sevimli, kibar ve neredeyse ağda + terapi gibi tüm havalandırmalarımı dinler. Burayı seviyorum!

Comments are closed.