Sev Laser

4.8
(558)

Sev Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 120 Central Park S #1F, New York – USA

Telefon : (212) 245-4085

Sev Laser Yol Tarifi

SEV Laser

Sev Laser USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 120 Central Park S #1F, New York – USA olan Sev Laser, işletmesine (212) 245-4085 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sev Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sev Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sev Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sev Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sev Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sev Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sev Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sev Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 558

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sev Laser Yorumları

  1. Lazer epilasyon için bu yere gelmeyi seviyorum. Teknisyenler her zaman süper cana yakın. Her zaman çok hızlı girip çıkıyorum, bu da çok meşgul olduğunuz günlerde bile program yapmayı kolaylaştırıyor! Birkaç seanstan sonra kesinlikle bir fark gördüm.

  2. Başka bir lazer yerine gittim ve buradaki hizmet ve hisler kıyaslanamaz! Herkes tatlıydı, yüzleri gülüyordu, arkadaş canlısıydı ve teknisyen bana her şeyi gerçekten net ve iyi bir şekilde açıkladı. Ne yaptığı konusunda çok bilgiliydi. Her şey temizdi. Fiyatlar harika. Gerçekten hoş geldiniz hissettiriyorlar!

  3. Kelimenin tam anlamıyla benim mutlu yerim! En profesyonel, nazik, arkadaş canlısı ve verimli personel! Söyleyecek tek bir kötü şeyim yok. Ashley ile en son deneyimim, uzman tavsiyesi aldım ve ilerlemem gereken şeyle beni daha ekonomik ve mantıklı bir yöne yönlendirdi! SEV lazere bayıldım!♥️

Comments are closed.