Seyda Bayraktaroğlu

3.4
(26)

Seyda Bayraktaroğlu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çağlayan, Fener Cd. No:52 D:1-2, Muratpaşa – Antalya

Telefon : (0242) 323 99 96

Seyda Bayraktaroğlu Yol Tarifi

Seyda Bayraktaroğlu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çağlayan, Fener Cd. No:52 D:1-2, Muratpaşa – Antalya olan Seyda Bayraktaroğlu, işletmesine (0242) 323 99 96 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Seyda Bayraktaroğlu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Seyda Bayraktaroğlu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Seyda Bayraktaroğlu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Seyda Bayraktaroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Seyda Bayraktaroğlu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Seyda Bayraktaroğlu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Seyda Bayraktaroğlu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Seyda Bayraktaroğlu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Seyda Bayraktaroğlu Yorumları

  1. Arkadaşım sayesinde tanıştım Şeyda hanımla yıllardır uğraştığım ve bir türlü adı konulamayan cilt rahatsızlığımi titiz davranarak teşhis etti. Hem doktor olarak hem insan olarak mükemmel cana yakın sorduğunuz her soruya cevap veren çok tatlı birisi tanıdığım için çok mutluyum. Çok sevgi❤

  2. Bir kaç gün önce randevu alıp kaş kalıcı makyaj lazer-leke sildirmek için Lara şubelerine uğradım. Uygulamaya başlamadan önce yapılacak tetaviye ait bir belge ve ya form vere bilirmisiniz diye sorduğumda çok ters karşıladılar.
    Yapılan uygulamaya air bir evrağın verilmesinde yalnış olacak ne var diye sordum yani fatura değil sadece uygulama yapıldı diye. bu hem işletme ve hasta için önemli bir durum. Sonuçta her bir uygulamanın yan etkisi ola bilir. O onda Dr. Şeyda hanım da söhbete katıldı ve bana bizim sizinle ENERJİMİZ TUTMADI söyleyip beni kibarca eşletmeden kovdu.
    Ordan ayrıldıktan sonra alternatif bir işletmede aynı uygulamayı yaptırdım ve yaptırmama dair evrağı aldım ve normal olan da bu zaten.
    Şeyda hanımın işletmesi ile alakadar olumsuz bir şey söylemem ama işinizi sağlama almak isterseniz oraya uğramadan bir düşünün derim sonra benim gibi ENERJİMİZ TUTMADI adı altında “sorumluluktan cayıp sizi de kibarca kovmasınlar”.

Bir cevap yazın