Shiny Güzellik Merkezi

5
(2)

Shiny Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çağlayan, Fener Cd. No: 10/104, Muratpaşa – Antalya

Telefon : 0532 708 86 00

Shiny Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Shiny Güzellik Merkezi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çağlayan, Fener Cd. No: 10/104, Muratpaşa – Antalya olan Shiny Güzellik Merkezi, işletmesine 0532 708 86 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Shiny Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Shiny Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Shiny Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Shiny Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Shiny Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Shiny Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Shiny Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Shiny Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Shiny Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Reformer Pilates için Güler Sezer mukkemel bir hoca. Her hareketi gösteriyor, düzeltiyor, her ders biraz daha ağırlık artırıyor böylece çok kısa bir sürede forma giriyorsun. Daha 12 dersim bitti, ama inanılmaz toparladım. Manikür ve Pedikür kesinlikle Minavar. Kendisi batık tırnak uzmanı aynı zamanda. Kaliteli ve güzel iş yapıyor. Kaş ve kirpik ise Liubov.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir