Simpati Estetik & Güzellik

5
(242)

Simpati Estetik & Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Altındağ, Mehmet Zeki Balcı İş Merkezi, Tonguç Cd. No:26 Kat:1 D:3, Muratpaşa – Antalya

Telefon : 0553 484 03 84

Simpati Estetik & Güzellik Yol Tarifi

Simpati Estetik & Güzellik

Simpati Estetik & Güzellik Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Altındağ, Mehmet Zeki Balcı İş Merkezi, Tonguç Cd. No:26 Kat:1 D:3, Muratpaşa – Antalya olan Simpati Estetik & Güzellik, işletmesine 0553 484 03 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Simpati Estetik & Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Simpati Estetik & Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Simpati Estetik & Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Simpati Estetik & Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Simpati Estetik & Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Simpati Estetik & Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Simpati Estetik & Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Simpati Estetik & Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 242

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Simpati Estetik & Güzellik Yorumları

 1. İçeriye ilk girdiğinizde samimiyeti hissedebiliyorsunuz.
  Öncelikle dikkat ettiğim nokta lazer işlemini kiminle başlıyorsam onunla devam ediyor olmamdı. İşlemimi yapan Gülay hanımın güler yüzü samimiyeti yakınlığı, müşterisi olmadığım halde Hasret hanımında aynı sıcaklığı göstermesi kendinizi aile ortamında gibi hissetmenizi sağlıyor.
  İşlemleri her defasında ilk günki özenle yapıyorlar. Fiyatları yaptıkları işlemle ve özene göre çok fazla uygun. Seans seans ödeme almaları da işlerine ve cihazlarına ne kadar güvendiklerini gözler önüne sermekte. Çok soru soran ve sorgulayan birisi olmama rağmen hiç bıkmadan tüm sorularıma detaylarıyla cevap veriyorlar.
  Sizi tanıdığım için çok şanslı ve çok mutluyum.
  Sizlere çok teşekkür ederim ❤️

 2. Anlayışlı, güleryüzlü bir karşılamanın yanında, işini hakkıyla ve titizlikle yapan bir yer ???????? Gülay ve Hasret abla her şeyi açıklaya açıklaya şeffaf bir biçimde anlatıyorlar. Randevu tarihleri değiştiğinde ellerinden geldiğince uygun zamanı kollayıp beni hiç mağdur etmediler. Uygulama esnasında bazen acıya dayanamadığım oluyor ve Hasret ablanın anlayışı, beni dinleyişi ve geri dönütlerimi önemseyerek işlemi yönlendirmesinden çok memnunum. 4 seansım bitti, gözle görülür azalmalar var şu ana kadar ancak sürekli seanslarım halen devam ettiği için bitince tekrar yazacağım 🙂

 3. Tek kelimeyle harika bir işletme. Yaklaşık bir yıldır düzenli olarak gidiyorum ve Hasretin nazikliği sabrı pratikliği sayesinde işlemin nasıl bittiğini anlamıyorum. Çok memnunum tüylerde gözle görülür azalma var herkese tavsiye ederim tamamen güvenilir ve hijyenik. ????????????

 4. Gülay Hanım işinde çok iyi. Doğru bilgilendiriyor para almak için gereksiz işlem yapmıyor. Koll ve bacağı kalemle çiziyor ki gözden kaçan yer olmasın. Ben tavsiye üzerine tanıştım ve kime tavsiye ettiysem herkes çok memnun kaldı .

 5. Lazer yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiyemdir.2 seanstir gidiyorum ve gerçekten memnun ayrılıyorum.Temiz, güvenilir, işini dürüstçe yapan insanları desteklemek lazim. Teşekkürler Simpati güzellik ????????

Comments are closed.