Sk N Birmingham Lower Temple Street

4
(75)

Sk N Birmingham Lower Temple Street adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 16 Lower Temple St, Birmingham – United Kingdom

Telefon : 0121 270 9320

Sk N Birmingham Lower Temple Street Yol Tarifi

sk:n Birmingham Lower Temple Street

Sk N Birmingham Lower Temple Street United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 16 Lower Temple St, Birmingham – United Kingdom olan Sk N Birmingham Lower Temple Street, işletmesine 0121 270 9320 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sk N Birmingham Lower Temple Street ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sk N Birmingham Lower Temple Street yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sk N Birmingham Lower Temple Street hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sk N Birmingham Lower Temple Street ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sk N Birmingham Lower Temple Street ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sk N Birmingham Lower Temple Street için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sk N Birmingham Lower Temple Street bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sk N Birmingham Lower Temple Street sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 75

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sk N Birmingham Lower Temple Street Yorumları

  1. İlk lazer epilasyon seansımı yeni yaptım, bu yüzden sonuçları henüz yargılayamam…Birkaç daha sonra bakalım nasıl olacak…
    Yine de klinisyen harikaydı – çok profesyonel, arkadaş canlısı, tüm sorularımı, sorularımı ve endişelerimi ele aldı. Seansın gidişatından çok memnunum ve umarım yakında ben de sonuçları görmeye başlarım????

  2. Bayanlar güler yüzlü ve çok misafirperver ve naziktiler. Tedavim Susan tarafından yapıldı. Yaptığı tedaviler konusunda çok bilgili ve ihtiyaçları karşılamak için yukarıda ve öteye gidiyor ve çok fazla bakım sağlıyor. Harika bir klinik ve personel çok sıcak kanlı. Bu kliniği kullanmanızı tavsiye ederim.

  3. Ürün satışında ısrarcı. Sadece bir etkinliğe hazırlanırken cildimi yenilemek için bir hidra yüz bakımı istedim ve aşırı fiyatlı ve gözeneklerimi daha da tıkayan ürünlerle ayrıldım. İlk endişelerim dinlenmedi, sadece orta kaliteli ürünleri satın almaya yönelik baskı altındasınız. Cesaretimi kırılmış ve havası tükenmiş hissederek ayrıldım, bu yüzden sonraki randevuları iptal ettim. Saldırgan ve endişeleri dinlemeyin – tek istedikleri satış yapmak. Satış konuşması net ve personele yönelik eğitimli – kişiselleştirilmiş bir deneyim değil

Comments are closed.