Sk N Glasgow Gordon Street

3.3
(94)

Sk N Glasgow Gordon Street adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 50, 48 Gordon St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 406 7756

Sk N Glasgow Gordon Street Yol Tarifi

sk:n Glasgow Gordon Street

Sk N Glasgow Gordon Street UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 50, 48 Gordon St, Glasgow – UK olan Sk N Glasgow Gordon Street, işletmesine 0141 406 7756 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sk N Glasgow Gordon Street ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sk N Glasgow Gordon Street yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sk N Glasgow Gordon Street hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sk N Glasgow Gordon Street ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Sk N Glasgow Gordon Street ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sk N Glasgow Gordon Street için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sk N Glasgow Gordon Street bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sk N Glasgow Gordon Street sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 94

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sk N Glasgow Gordon Street Yorumları

  1. Emma çok cana yakın ve anlayışlıydı. Sahip olduğum soruları incelemek için zaman ayırdı. Net bir planla ayrıldım. Bir konsültasyondan ayrılırken hiç bu kadar rahat hissetmemiştim. Yargılama yoktu, sadece takip edilmesi için net talimatlarla birlikte verilen iyi sağlam tavsiyeler vardı.

  2. Gerçekten kötü hizmet. Lazer tedavim, makine arızası nedeniyle kısa sürede 3 kez iptal edildi. Üçüncü kez 2 ay bekledim ve yine bir gün önce lazer makinesinin bozulduğu için üzgün olduğumu söyleyen bir telefon aldım. Bir yöneticinin görüşmek için beni geri aramasını istedim. Aradan bir hafta geçmesine rağmen hala telefon yok. Bu klinikte çok para harcadım ve hiçbir çözümüm yok. Telefondan da ulaşılamıyor. Bu yerde zamanınızı veya paranızı boşa harcamayın.

  3. Özür dilemeden beni randevuya götürmede 30 dakika gecikti. Gördüğüm kişi kendini tanıtmadı bile. Hizmet için tam bir fiyat önceden verilmedi ve 2 dakikadan kısa süren bir danışma için ücretlendirildim. Genel olarak harika bir deneyim değil.

Comments are closed.