Skin And Laser Clinic Malmö

3.6
(24)

Skin And Laser Clinic Malmö adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Baltzarsgatan 31 2 våningen, Malmö – Sweden

Telefon : 070-566 55 21

Skin And Laser Clinic Malmö Yol Tarifi

Skin and Laser Clinic Malmö

Skin And Laser Clinic Malmö Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Baltzarsgatan 31 2 våningen, Malmö – Sweden olan Skin And Laser Clinic Malmö, işletmesine 070-566 55 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skin And Laser Clinic Malmö ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skin And Laser Clinic Malmö yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skin And Laser Clinic Malmö hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skin And Laser Clinic Malmö ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Skin And Laser Clinic Malmö ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skin And Laser Clinic Malmö için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skin And Laser Clinic Malmö bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skin And Laser Clinic Malmö sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skin And Laser Clinic Malmö Yorumları

  1. Harika bir yer, özel güzel kadın Brezilyalı doktor. Ben de bir pat olarak oradaydım. ve güler yüzlü personeli ile güzel, profesyonel yardım olarak algılanan yer.

  2. Berbat! Akne teşhisi güçlü ilaçla sonuç vermememe rağmen pcos hastalığı belgesi getirdim. Sürekli doktor değiştiriyorsun, sıra yok. Aradığınızda ön büronun yorgun bir merhaba ile cevap vermesi her şeyi söylüyor. Hasta bir doktor nedeniyle bir ziyaret rezervasyonundan bir saat önce iptal ettiniz, ancak müşteri olarak 24 saat kuralı geçerli. Hiç böyle bir şey görmemiştim. Asla geri dönmeyecek.

  3. İlgisiz tedavi, doktor değiştirme, haber yok, sadece bekleyin. Başka bir deyişle, iyi bir klinik değil.

  4. Bakım ziyareti dört kez iptal edildi. En son randevu alamadıklarını söylediler. İlk üç sefer bunun tesadüf olabileceğini düşündüm ama şüphelendim ama son seferden sonra bu kliniğe olan güvenimi tamamen kaybettim.

Comments are closed.