Slife Güzellik

3
(2)

Slife Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bahçelievler Merkez, Fevzi Çakmak Cd. No: 32 D:Kat: 1, Bahçelievler – İstanbul

Telefon : (0212) 507 00 88

Slife Güzellik Yol Tarifi

Slife Güzellik

Slife Güzellik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bahçelievler Merkez, Fevzi Çakmak Cd. No: 32 D:Kat: 1, Bahçelievler – İstanbul olan Slife Güzellik, işletmesine (0212) 507 00 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Slife Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Slife Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Slife Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Slife Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Slife Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Slife Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Slife Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Slife Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Slife Güzellik Yorumları

  1. Hijyen kurallarına kesinlikle uyulmuyor,yerler toz ve saç içinde,epilasyon odasından bir erkek çıkıyor ardından hemen bir bayan giriyor, makine siteril değil,cilt bakımı yapan kadının konuyla hiç ilgisi yok ve bu konuda bilgisi yok.Merdiven altı bir işletme.

Comments are closed.