Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇

3.9
(15)

Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Batı, Cavit Paşa Sk. No:5 D:1, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 442 60 06

Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇

Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Batı, Cavit Paşa Sk. No:5 D:1, Pendik – İstanbul olan Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine (0216) 442 60 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Smooth Life Esteti̇k Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Gitmeyin çünkü daha hizmet vermeden senet imzalatiyorlar sizin hiç bi şekilde ordan başka yere gitme şansı bırakmıyorlar ayrıca seneti avukata verip ailenizi arayip huzursuzluk çıkartiyorlar.Verdikleri hizmeti parasını verseniz dahi diger senetlerinizi alma şansınız yok bunlarin yaptigi esnaflık değil düpedüz dolaylı yoldan dolandırıcılık ama allahın izniyle devletimiz bu işide çozer yarın mahkemeye verecegim onlar garibanlarin cebindeki parayı haksız kazanmıcaklar KİMSE BUNLARA GUVENMESİN

  2. Açıklayıcı bilgiler ile size hakettiğiniz değeri veriyorlar

  3. Müzik eşliğinde ağırlamak güzel. Kaliteyi daha da arttirabilirler. Bir yardimci alsalar daha iyi olur.

  4. Kötü yorumları gördüm fakat bugün gittiğim zaman bütün eksikleri gidermiş harika bir kadro vardı karşımda. Her şeye dair bilgilendiriyorlar ve ne olduğundan harfiyen emin oluyorsunuz. Çok memnun kaldım çünkü işini hakkıyla yapan bir kadro mevcut. Teşekkür ediyorum:)

  5. Çalışanlar güler yüzlü temiz yer tavsiye ederim

Comments are closed.