Smooth Skin

4.2
(10)

Smooth Skin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Waldheimstrasse 8, Bern – Switzerland

Telefon : 076 413 86 74

Smooth Skin Yol Tarifi

Smooth Skin

Smooth Skin Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Waldheimstrasse 8, Bern – Switzerland olan Smooth Skin, işletmesine 076 413 86 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Smooth Skin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Smooth Skin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Smooth Skin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Smooth Skin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Smooth Skin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Smooth Skin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Smooth Skin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Smooth Skin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Smooth Skin Yorumları

 1. pürüzsüz cildi seviyorum
  en iyi epilasyon stüdyosu
  çok sevgili profesyoneller ve kalp insanları
  Maria ve Marleny TOP
  asla başka yerde ????

 2. Ne yazık ki, saç son tedaviden sadece 6 hafta sonra tekrar uzar.
  ilk tedaviden önce. Sadece eşimde değil, orada olan iki arkadaşımda da durum aynı. Benim
  Ortaklarımıza ve arkadaşlarımıza tekrar tekrar yeni cihazlar aldıkları söylendi, ancak durum asla böyle değildi ve bu nedenle tedavinin artık iyi olmayan cihazlarla yapıldığı veya artık iyi olmayan cihazlarla yapıldığı varsayımı var.
  Orada çalışan insanlar işlerine hakim değiller. Yazık, daha fazlasını umuyorduk.

 3. Ne yazık ki, ben de kötü bir puan vermek zorundayım, saçlarım sadece aktif tedavi döneminde kayboldu, 2 ay sonra tüm saçlar geri geldi. Tekrar tekrar gelmeyecekleri söylendi, ne yazık ki tam tersi. Ne yazık ki, randevular her zaman karıştırıldı ve bir tanesi çabucak gönderildi. Başta anlaşmanızdan bir çek vardı ve tükendikten sonra sitede başka bir fiş satın aldık, o andan itibaren fatura artık doğru değil, kredi sonradan kesildi, bu anlaşılmaz. Ayrıca üç aydan fazla bir süre boyunca yeni lazerlerin satın alınacağı söylendi ve ben bunu deneyimlemedim. Çalışan ayrıca bir bölge kapatıldığında kılların geri gelmesi durumunda ücretsiz lazer yaptırılabileceğini ifade etti ve bu ifade daha sonra yeniden revize edildi. Üzgünüm millet, tasarruf edin, bu bir taviz veya anlayış değil, sahibine göre tekrar yeni kredi almalısınız ve sonra tekrar gelebilirsiniz. Lazerle iki bölgem vardı ve her iki bölge de öncekiyle aynı.

 4. Elde edilen sonuçlardan çok memnunum, lazer tedavisi profesyonelce ve doğru bir şekilde gerçekleştirildi.
  Dost canlısı ve yardımsever personel.

Comments are closed.