Spektrakliniken Ab

4.1
(26)

Spektrakliniken Ab adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Döbelnsgatan 21, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-30 66 50

Spektrakliniken Ab Yol Tarifi

Spektrakliniken AB

Spektrakliniken Ab Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Döbelnsgatan 21, Stockholm – Sweden olan Spektrakliniken Ab, işletmesine 08-30 66 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Spektrakliniken Ab ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Spektrakliniken Ab yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Spektrakliniken Ab hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Spektrakliniken Ab ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Spektrakliniken Ab ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Spektrakliniken Ab için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Spektrakliniken Ab bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Spektrakliniken Ab sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Spektrakliniken Ab Yorumları

  1. Tedaviden önce ödemek zorunda kaldım, ancak İsveçli müşteriler tedaviden sonra ödemek zorunda kaldı. İnanılmaz derecede kötü tedavi ve profesyonelce değil. Kendinizi iyi karşılanmış hissettiğiniz ve aslında iyi hizmet sunduğunuz ve etnik kökeninizin bir nedenini küçümsemediğiniz başka klinikler var mı?

  2. Bana çok iyi hizmet veren Tanya ile IPL tedavisi yaptım. Çabuk geçti ve her seferinde biraz korktuğum için lazer yaptığını söyledi. Ama beni çok rahatlattı. Klinik güzel ve temizdi. Kesinlikle geri geleceğim.

  3. Har varit på en behandling hos Alexandra. Bra bemötande, kunnig specialist, jag väldigt nöjd med resultatet. Rekommenderas varmt!

Comments are closed.