Studio 17

4.9
(19)

Studio 17 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Via Nassa 32, Lugano – Switzerland

Telefon : 091 922 97 33

Studio 17 Yol Tarifi

Studio 17

Studio 17 Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Via Nassa 32, Lugano – Switzerland olan Studio 17, işletmesine 091 922 97 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Studio 17 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Studio 17 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Studio 17 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Studio 17 ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Studio 17 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Studio 17 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Studio 17 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Studio 17 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Studio 17 Yorumları

  1. Akıllı personel ve hepsi çok yardımsever ve profesyonel. Hoş bir karşılama ve çok çeşitli tedaviler. Tek uyarı yapının kendisi içindir. Tesisler çok küçük ve biraz klostrofobik

  2. Pandemi döneminde mükemmel servis ve maksimum güvenlik!

  3. Tek kelimeyle harika estetik stüdyo ve yüksek nitelikli personel. Şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.