Style Me Hair Removal & Beauty Center

4.4
(96)

Style Me Hair Removal & Beauty Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kışla, Anafartalar Cd. 26/4, Muratpaşa – Antalya

Telefon : 0506 055 26 70

Style Me Hair Removal & Beauty Center Yol Tarifi

Style Me Hair Removal & Beauty Center Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kışla, Anafartalar Cd. 26/4, Muratpaşa – Antalya olan Style Me Hair Removal & Beauty Center, işletmesine 0506 055 26 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Style Me Hair Removal & Beauty Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Style Me Hair Removal & Beauty Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Style Me Hair Removal & Beauty Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Style Me Hair Removal & Beauty Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Style Me Hair Removal & Beauty Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Style Me Hair Removal & Beauty Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Style Me Hair Removal & Beauty Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Style Me Hair Removal & Beauty Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 96

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Style Me Hair Removal & Beauty Center Yorumları

  1. Derim koptuğu ve üstelik lazer yapılan yerde kararma olduğu için ve üstelik sonuç yok denilecek kadar az fayda gördüğüm için 1 verdim haklısınız ayrıca ilk seansımda başıma gelen kararma beni çok şaşırttı yanlış uygulandı ki o bölge karardı değil mi. Sizin o ikna edici konuşmalarınız ah o tatlı konuşmalar. Belki iyidir hemen karar verdim seanslarımı tamamliyim yorumu yazayım dedim ama daha 2 seansım var ve derim koptu kararma geçer dediniz 4 ay oldu geçmedi ve hiçbir feyk hesabım yoktur hepsi kişisel kendi hesabımdır. Duymuşsunuzdur insanlar 2 farklı gmail adresi kullanabiliyor zaten adımı da gizlemiyorum fake olsam gizlerdim değil mi. Seansların işe yaramadığını söylediğim zaman bana senasımda jilet uygularsanız bütün lazer epilasyonu süreciniz çöpe gider hiçbir fayda göremezsiniz dediniz ve dökülme yapmayan bölgelerin fotoğrafını sırf jilet yaptım diye kabul etmediniz. bugün de istegramınızda paylaşmışsınız kıllar sizi rahatsız edecek derece ise jilet yapabilirsiniz. Hangisi tutarlı anlamadım ve ayrıca yorumumu hemen silmişsiniz belli ki hoşunuza gitmeyen yorumları siliyorsunuz. İyiki burası var da silinmiyor. Ha bu arada düne kadar Muazzez Hanımdı şimdi bu arkadaş oldu. Sesimi çıkarmasaydım ve 2 seansımı devam ettirseydim Muazzez hanım derdiniz umuyorum. Bu merkeze gidecek arkadaşlar yorumlara aldanmayın ben aldandım bire bir hizmet alan insanlarla iletişime geçin. Telafi etmek için çaba yok işiniz bitince bu arkadaş oluyorsunuz. Müşteri memnuniyeti sıfır. Uygun fiyatına güvenmeyin Üstüne biraz daha para koyup güvenilirlik ve memnuniyet açısından iyi olan adını duyurmuş uzmanlaşmış doktor kontrolündeki yerlere gidin.. Ha bide mutlaka 5 yıldız vermelisiniz 1 i asla kabul etmiyorlar ve işletmelerine zarar verecek eylem görüp yasal yollara başvuracaklarını söylüyorlar. Yorumda kopan deriye kararan bölgeye değil de yıldıza takılıyorlar. Ha pardon pardon kopan deri kararan bölge onlara ait değildi unutmuşum olan size oluyor yani. İşimiz zor demişsiniz. İşiniz işinizi HAKKIYLA yapmak. İşinizi hakkıyla yapmak bu kadar da zor olmamalıdır.
    Saygılar..

  2. Lazer epilasyon hizmetini ilk olarak 2014 yılında Style Me’den aldım. Bana o zaman söylenen aldığım 8 seans sonunda yüzde 85 – 90 sonuç garanti edebileceklerini söylediler ve süreç sonunda bu söylenen oldu. Ancak dediler ki her 6 ayda bir taram senası yaptırark bunu koruyabilirsiniz. Daha sonra ben başka bir arkadaşımın aklına uyarak başka bir merkezden daha uygun fiyata bir 8 seans daha aldım, amacım toptan bitirmekti ancak hiçbirşey beklediğim gibi olmadı tam tersi yok olanlar bile geri gelmeye başladı. Firmaya durumu anlatınca çeşit çeşit bhaneler üretmeye başladılar ve seansları bıraktım. Aradan 4 yıl geçti yine style me ye gittim kadro değişmişti ama kayıtlardan geldiğimi ve seanlarımı gördüler ve yine aynı sözü verdiler yüzde 85-90 seanlarım tamalandı ve sonuç yine iyiydi. Şu an tarama seanslarıma devam ediyorum ve çok memnunum. Bugün tesadüf bazı yorumları görünce bende kendi yaşadıklarımı anlatmanın iyi olacağını düşündüm. İlk günden bu yana çizgileri hiç değişmedi.. Açıkçası ben ve buradan hizmet almış olan birkaç arkadaşım dahil hepimiz çok memnunuz.

  3. 8 Seanslık bir lazer epilasyon paketi aldım ve bugüne kadar 6 seans tamamlandı sonuçlar benim açımdan yüzde yüz güzel çok memnunum ve bu merkezi tavsiye etmekte bir sakınca görmüyorum…

  4. Hijyen ve müşteriye gösterilen ilgi gerçekten harika. Ben aynı zaman hem jel tırnak hemde lazer epilasyon için gitmiştim kaliteli ve güzel iş yapıyorlar tırnak için epilasyon da ise herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet düzgün ve özenli yapılıyor. Faydasını çok gördüm.

Bir cevap yazın