Tamara Estetik & Guzellik

2
(79)

Tamara Estetik & Guzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şerefiye, Yıldız İş Merkezi, Ordu Cd. No:1, Van Merkez – Van

Telefon : (0432) 216 24 53

Tamara Estetik & Guzellik Yol Tarifi

Tamara Estetik & Guzellik Van ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şerefiye, Yıldız İş Merkezi, Ordu Cd. No:1, Van Merkez – Van olan Tamara Estetik & Guzellik, işletmesine (0432) 216 24 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tamara Estetik & Guzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tamara Estetik & Guzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tamara Estetik & Guzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tamara Estetik & Guzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Tamara Estetik & Guzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tamara Estetik & Guzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tamara Estetik & Guzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tamara Estetik & Guzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tamara Estetik & Guzellik Yorumları

 1. Tamara güzellik salonunda paket şeklinde lazer yapılıyor. Tek seans satın alamıyorsunuz. Karlarını bu şekilde yapıyorlar, çünkü bir defa gidince asla memnun kalmıyorsunuz. Asla ama asla kimseye parasını geri iade etmiyorlar. Bir kere para kaptırmamak gerek.
  Telefonla bir gün önceden seansı hatırlatmak için konuştuğunuzda arkadan gelen müzik sesinden ne dedikleri anlaşılmıyor. Gidince saatlerce bekliyorsunuz. Ortam temiz değil ve çalışanlar işlerini çok özensiz yapıyor.
  Lazer epilasyon için gidiyorsunuz çalışanlar kendi karları için cilt bakımı gibi başka şeyler için de paket açtırmaya ikna etmeye çalışıyorlar. Paket açtırmak için hepsi ayrı ayrı söylüyor yapışıyorlar adeta insana.
  Lazer epilasyon yaparken dikkat etmeyip yakıyorlar. Cilt üzerinde bulunan benlere dikkat etmiyor ve çalışırken gözlük kullanmıyor ve müşteriye de vermiyorlar hatırlatmazsanız.
  Amaç tamamen kar elde etmek olduğu için tüyleriniz de bitmiyor. Sizin seansınızın saatini ve gününü gizliden değiştiriyorlar, uzadıkça gider liste.
  Açıkçası oradan uzak durmak gerek. Hatta bir tavsiye paket açtım seansım var diye gitmeyin. İstemiyorsanız gitmeyin. Çünkü seansların çok faydası olmuyor zaten. Bunu burada benim düştüğüm şeye başkaları düşmesin diye yazıyorum.
  Zaten bilinçli bir müşteri kitlesi olduğunu düşünmüyorum. Bilinçli insanların orada bir işi olmamalı.
  Dikkat edin tüylerinizden kurtulmak için sağlığınızdan olmayın. Her şeyin başı sağlık.

 2. Berbat bir yer sakın kanmayın bu kadar berbat bir hizmet ve insanların parasını sömüren bir yer ve çalışanlar daha görülmemiştir hizmet sıfır yardımcı olmassıfır ama parayı almak için nasıl çaba gösteriyolar sadece para bömürme yeri hiçbir hizmet almadığım halde cüzi bir miktarda olsa verdiğim para her gidişimde farklo bahanelerle gasp edildi hizmet almamam nağmen kesinlikle tarafıma ödenmedi parayı verdinizmi artık kurtuluşu yok öyleki hizmek almak isteyince bile süresi geçti kusura bakmayın deniyo böyle aciz bir yer

 3. Gayet güzel temiz ve hijyenik bir yer ayrıca bekleme esnasında çok ilgili ve alakalılar sürekli ikramları ve güzel sohpet leri var uzun süredir müşterileri olarak devam ediyorum veridikleri hizmetten memnunum

 4. Kesinlikle para odakli bir merkez parayi alana kadar cok guzel klgi alaka ama sıra seanslara gelince saatlerce bekletme girmediginiz seansı işiniz çıkınca yakmaya çalışma çabaları. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ben yanlış tavsiye üzerine geldim ama asla tavsiye edilecek bir işletme değil

Bir cevap yazın