Tao Clinic

4.6
(17)

Tao Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1240 Bay St. Unit 200, Toronto – Ontario, Canada

Telefon : (416) 921-1222

Tao Clinic Yol Tarifi

Tao Clinic

Tao Clinic Ontario, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1240 Bay St. Unit 200, Toronto – Ontario, Canada olan Tao Clinic, işletmesine (416) 921-1222 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tao Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tao Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tao Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tao Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Tao Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tao Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tao Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tao Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tao Clinic Yorumları

  1. Şimdiye kadar iki tedavi gördüm. Keşke Tao kliniğine 6 yıldız verebilseydim. Sahibi harika bir insan ve çok anlayışlı, şimdiye kadarki tedaviler her kuruşa değdi.

  2. Yıllardır buraya gidiyorum, Manju elektroliz konusunda çok dikkatli ve yetenekli, hiç sorun yaşamadım. Ayrıca büyüteç kullandı, böylece hiçbir şey kaçırılmayacaktı. Harika sonuçlar !!!

  3. Mutlak EN İYİ!!! Manju, Tao kliniğinde çok deneyimli bir elektrologdur, en kaliteli hizmetleri sunar ve hoş, samimi bir ortam sağlar. Manju kaliteyi, ilerlemeyi ve sonuçları gerçekten önemsiyor, seanslarımı dört gözle bekliyorum ve ona tam güvenim var. Tao kliniğini KESİNLİKLE tavsiye ederim, hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Comments are closed.