Teknosa Balıkesir

3.9
(528)

Teknosa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Paşa Alanı Mahallesi Bandırma Caddesi Yaylada AVM, D:A Blok Kat:1, Karesi – Balıkesir

Telefon : (0266) 234 00 50

Teknosa Yol Tarifi

Teknosa Balıkesir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Paşa Alanı Mahallesi Bandırma Caddesi Yaylada AVM, D:A Blok Kat:1, Karesi – Balıkesir olan Teknosa, işletmesine (0266) 234 00 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teknosa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teknosa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teknosa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teknosa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Teknosa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teknosa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teknosa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teknosa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 528

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Teknosa Balıkesir Yorumları

  1. Televizyon almak için gitmiştim. Satış görevlisinin satın almayı düşündüğüm ürün hakkında sayısız tutarsız sözleri sonrası (Yanlış satış politikası) satıcıya olan güvenimi kaybettim, ürünü almaktan vazgeçip mağazadan çıktım. Daha evvel hiçbir Teknosa mağazasında benzer bir deneyim yaşamamıştım.

  2. Balikesir yaylada teknosa magazasındaki televizyon bölümünde çalışanlar arkadaşlar sayesinde çok geniş bir bilgiye sahip oldum konuyla alakalı yardımlarından dolayı çok Teşekkür ederim önerdikleri tv mükemmel

  3. Neredeyse her ürünün başında size yardımcı olmak için bekliyen çalışanlar ve çalışanların güler yüzlülüğü ile daha kaliteli bir ortam meydana getirilmiş

Bir cevap yazın