The 25

5
(19)

The 25 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 185, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

The 25 Yol Tarifi

THE 25

The 25 Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 185, Berlin – Germany olan The 25, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The 25 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The 25 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The 25 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The 25 ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan The 25 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The 25 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The 25 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The 25 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The 25 Yorumları

  1. Diğer tüm gözden geçirenlerin söylediği kadar iyi – harika hizmet, süper kolay, birinci sınıf ekipman ve tüm sorularınızı yanıtlamak ve her adımı açıklamak için gerçekten zaman ayırıyorlar.

  2. Bu harika bir deneyim oldu – süper temiz, dikkatli ve özenli hizmet, birinci sınıf ekipman ve ayrıntılara ve profesyonelliğe genel bir dikkat.
    Zaten sonraki seanslarımı burada rezerve ettim.

  3. Merkez güzel, epilasyon merkezi

  4. Burası harika! Yeterince yüksek konuşamam! Salon çok şık ve iyi yapılmış. Orada çalışan herkes çok güzel! İki seans yaptım ve şimdiden sonuçları görüyorum. Yeterince tavsiye edemez!

  5. Çok arkadaş canlısı ve çok profesyonel görünüyor! Şimdiye kadar iki seans (epilasyon) oldum ve bir farkı anlayabiliyormuşsunuz gibi hissediyorum. En azından diğer lazerlerden daha iyi bir sonuç. kesinlikle tavsiye ederim ????

Comments are closed.