The Beauty Boutique

4.5
(73)

The Beauty Boutique adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kungsportsavenyen 43, Göteborg – Sweden

Telefon : 076-084 88 39

The Beauty Boutique Yol Tarifi

The Beauty Boutique

The Beauty Boutique Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kungsportsavenyen 43, Göteborg – Sweden olan The Beauty Boutique, işletmesine 076-084 88 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Beauty Boutique ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Beauty Boutique yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Beauty Boutique hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Beauty Boutique ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan The Beauty Boutique ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Beauty Boutique için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Beauty Boutique bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Beauty Boutique sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 73

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The Beauty Boutique Yorumları

  1. Bayallık istedi (resim 1) kaplan oldu (resim 2). İtiraz ettim ama parayı (yaklaşık 2.000 SEK) geri alamadım, kuaför neden memnun olmadığımı anlayamadı.

  2. Arkadaşım, onu sadece istemediği bir şekilde kesmekle kalmayıp aynı zamanda ona çarpan bir adam tarafından kesildi. Bu kesinlikle kabul edilemez bir davranış ve olmamalıydı, ondan daha genç olduğunu biliyordu ve yine de son derece profesyonelce ve nahoş davrandı. Kuaförden boğazınızda yaşlarla ayrılmak zorunda kalmamalısınız. Tekmele onu!

  3. Erkek kuaföründe saçını kes. Sadece dileklerimi dinlememekle kalmadı, saçlarını düzensiz bir şekilde kesti ve bazı yerlerde saçın altından düz tutamlar kesti. Yaklaşık 1 hafta sonra bir olaydan önce saçlarımı kıvırmak için kuafördeydim ve sonra saçlarımdaki sefaleti gösterdi.

    / anonim gönderen (Hıristiyan değil)

  4. Ne yazık ki hiç memnun değil. Lazer tedavisi rezervasyonu yaptırdım ve daha önce gittiğim özensiz salonlardan bahsettim ve bunun daha iyi olacağından emin olmak istedim. Maalesef görülmedi. Tedavi 45 dakika sürecekti ve 15 dakika sonra işim bitti ve param ödendi. Tüm düzenleme çok profesyonelce değil, gerçekten kötü.

Comments are closed.