The Clinical Affair

5
(22)

The Clinical Affair adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 90 York St, London – United Kingdom

Telefon : 07367 493322

The Clinical Affair Yol Tarifi

The Clinical Affair

The Clinical Affair United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 90 York St, London – United Kingdom olan The Clinical Affair, işletmesine 07367 493322 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Clinical Affair ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Clinical Affair yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Clinical Affair hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Clinical Affair ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan The Clinical Affair ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Clinical Affair için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Clinical Affair bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Clinical Affair sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

The Clinical Affair Yorumları

  1. Lazer epilasyonu herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Kendime yapabileceğim en iyi yatırım oldu. Sonuçlar ilk seanstan itibaren görülebilir, tedavinin kendisi hiç acı verici değildir, fiyat süper uygun ve Kavita, sadece bir tatlım. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırdım ve seanslarım bitmek üzere. Neredeyse hiç tüy kalmadı. Aylık ağda ile hiç uğraşmayı hayal edemiyorum. İki kere düşünmeyin! Sadece yap!

  2. Kavita @ klinik ilişki benimle çok güzel. Tüm seanslarımı çok rahatlattı ve tedavi boyunca bana güven verdi. Her zaman olduğu gibi, klinik tertemiz tutuluyor ve şimdiye kadarki deneyimim harika oldu. Lazer tedavisi bende harikalar yarattı, kesinlikle tavsiye ederim!
    Teşekkürler!

  3. Kavita tek kelimeyle harika! Birçok ilk konsültasyona gittim ve diğer kliniklerde lazer epilasyon yaptırdım, ancak Kavita ve kliniğinden çok daha mutluyum.

    O çok sevimli ve misafirperver, yaklaşımına çok rahat ama profesyonel bir his veriyor. Tedavileri hakkında çok bilgilendirici ve bilgili ve her şeyi mükemmel bir şekilde açıklıyor. Teklifleri inanılmaz ve kişisel cilt tipinizi bu kadar derinlemesine hesaba katarak ekipman en yüksek kalitede görünüyor. Tedavilerime henüz başlamadım ama harika olacaklarından şüphem yok, sabırsızlanıyorum!

  4. İki aydır bu kliniğe geliyorum, şimdi söylemeliyim ki Kavita benim terapistim ve bana her zaman gelişimimi sordu ve bana birçok tavsiye verdi. Klinik çok temiz. Çok teşekkürler:)

Comments are closed.